На порожьому місці. Навіщо Зеленський публічно виясняє стосунки із Клімкіним

Судячи із реакції самого Клімкіна, Зеленський із своєю публічною критикою застав його зненацька. Більше того, виглядає на те, що президент не докінця намагався розібратись із проблемою по суті.

Скидається на спробу послати якийсь меседж за поребррик типу” Владимер Владіміровіч, наші тут напартачили, так ось не звертайте увагу, все лишається, як було.” Про це пише Главком.

Чому Зеленський публічно розкритикував український МЗС? Він міг би це зробити в кулуарах. Вставити Клімкіну, мовляв, ти мене не будеш слухатися? Та я тобі в порошок зітру. Але він вийшов на брифінг і публічно поскаржився народу, що Клімкін його не слухається.

Мова йшла про те, що наш МЗС без узгодження з Зеленським відповів на ноту МЗС Росії з приводу рішення суду ООН, який зобов’язав Росію звільнити українських моряків. Росія  відмовляється звільнити їх. МЗС України наполягає на цьому. Нічого екстраординарного, такого, чого не було раніше, МЗС не заявив. Він діяв у напрацьованому раніше напрямку.

Публічний виступ Зеленського може свідчити про те, що в кулуарах відбувалися якісь домовленості на цю тему з Росією. МЗС, який діяв, за словами Клімкіна, у рамках своїх повноважень своєю нотою якимось чином зачепив ці гіпотетичні переговори.

І Зеленський, критикуючи Клімкіна, посилає сигнал Путіну, мовляв, Владімер Владіміровіч, наші тут напартачили, так ось не звертайте увагу, все лишається, як було.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh