Авторські статті

Експерт: у прихильників Зеленського доходить до маразму, виявляється, це Порошенко винен у призначення в СБУ Баканова

Міркування прихильників президента Зеленського доходять до маразму. В коментарях люди пишуть, що це Петро Порошенко винен у призначенні Володимиром Зеленським заступника голови СБУ Івана Баканова. Зрозуміти логіку таких думок просто незбагненно. Про це у своєму блозі пише блогер, політичний експерт Валерій Пекар.

Він зазначає, частина людей ще продовжує жити стилем президентських виборів. До таким людям хотілося б звернути і сказати, що президентські вибори з їх протистоянням Порошенко-Зеленський давно закінчилися. Немає вже ніяких дебатів, здачі аналізів, звинувачень і боротьби за президентську булаву.

За словами Пекаря, поняття «порохоботи» більше теж не актуально. Порошенко програв президентські вибори і впав з розміром відданого ядерного електорату на парламентських, не має ніякого сенсу з ним боротися. У нас, у всіх українців, інша проблема, набагато більше – президент Зеленський. Загнати його в рамки – загальнонаціональне завдання. Інакше буде біда всім, і «зеботам», і «порохоботам».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України