Авторські статтіНовини

На площу Святого Петра у Ватикані прибула різдвяна ялинка

На ватиканській площі Святого Петра з’явилася різдвяна ялинка: дерево заввишки 25 метрів було привезено з лісів гірського ланцюга Лагорай в італійській області Тренто.

Різдвяна ялинка для Ватикану – це подарунок муніципалітету Скурелле; в день її перевезення в Рим діти з місцевої початкової школи посадили на її місці сорок нових ялин і модрин. Урочисте відкриття ялинки на площі Святого Петра відбудеться ввечері, 9 грудня, разом із Різдвяними яслами, які цього року прибули з Мальти. Дерево буде прикрашено вісімнадцятьма тисячами світлодіодних ліхтариків, з яких 1400 – з ефектом блиску, вони будуть споживати лише 1,7 кВт/г. Вогні на цій святковій декорації будуть горіти весь різдвяний період, аж до неділі, 8 січня, свята Хрещення Господнього. Деревина ялинки, як і кожен рік, буде використана для благодійних цілей. У цьому році різдвяна ялинка буде прикрашена керамічними кульками з малюнками дітей, які проходять лікування в онкологічних відділеннях італійських лікарень. Вранці, 9 грудня, делегації з Тренто і з Мальти, разом з деякими маленькими авторами ялинкових прикрас, візьмуть участь в аудієнції Папи Франциска і офіційно представлять свої дари.

КМЦ нагадує: традиція встановлювати ялинку  на площі Святого Петра запровадив святий Йоан Павло ІІ, який приніс цей звичай зі своєї вітчизни – Польщі.

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України