Авторські статтіТехно

Компанія Pine64 презентувала нові ноутбуки Pinebook

Компанія Pine64 презентувала нові ноутбуки Pinebook вартістю від 89 доларів. Працездатність пристроїв забезпечить Android і Linux-платформа, здатна запускатися на процесор Allwinner A64 ARM Cortex-A53.

Розробники акцентували увагу на тому, що у минулому році вже випустили одноплатний комп’ютер, що став одним з найпопулярніших в світі. Він відноситься до категорії ультрабюджетних із-за низької вартості. Наголошується, що модель можна придбати всього за 15 доларів. Але на цьому компанія Pine64 вирішила не зупинятися.

Напередодні керівництво презентувало два ноутбука з діагоналлю 11,6 і 14 дюймів. Ця єдина відмінність між моделями робить девайси дорожчі на 10 доларів. Базова комплектація, яку можна придбати за 89 доларів, містить у собі 4-ядерний процесор Allwinner власної розробки, 2 ГБ оперативної пам’яті, а також накопичувач на 16 ГБ.

Незважаючи на це, до ноутбуків можна підключити зовнішній жорсткий диск, щоб не виникало необхідності пошуку вільного місця. Для зручного використання девайсів інтегровані всі необхідні порти: Wi-Fi (802.11 b/g/n), mini HDMI, 2 гнізда USB 2.0, а також роз’єм під навушники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України