Авторські статтіНовини

На північному полюсі Місяця виявили гігантську споруду. Відео

Відео: UFOvni2012

Незвичайна структура, яка, цілком імовірно, може бути космічним кораблем або ж штучно створеною спорудою, була виявлена на північному полюсі Місяця. Інформацією про це поділився астроном-любитель, який провівши власне дослідження.

 

Чоловік відзвітував про те, що побачив прямокутну структуру темно-сірого кольору, яка виглядала абсолютно аномально на світло-сірій поверхні Місяця.
Знаходиться дана споруда в районі північного полюса земного супутника, якраз на межі видимої частини земного супутника, тому виявити об’єкт не виявилося таким складним завданням, як можна було б припустити.
На думку популярного на весь світ уфолога Скотта Уорінга, споруда схожа більше всього на гігантську круглу вежу, зверху якої, по всій видимості, розташовується плоска перегородка, яка відкидає на стінки своєрідну тінь.

Уфолог зазначає, що відео, яке з’явилося дещо пізніше в мережі, доводить, що на темному боці Місяця можуть бути гігантські споруди, які шокують людство своїми масивами.
Захоплені дослідники НЛО відзначають, що масові споруди вже знаходилися. Одними з них були дивні геометричні споруди, а на знімку, який колись зробив учасники місії «Лунар Орбітер» видно високу кубічну вежа зі скла.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України