Новини з Австрії

На наступний тиждень в Австрії очікується повернення зими

Ця зима була однією з найтепліших та найменш засніжених з початку вимірювань. Під час різдвяних канікул лише третина Австрії була вкрита снігом, менше, ніж будь-коли за останні 60 років.

Однак зараз ситуація змінюється, і наступний тиждень буде зимовим. Сніг випаде на більшій частині Австрії, а також прийде навіть у Відень. У ніч із понеділка на вівторок у федеральній столиці має піти сніг.

У неділю альпійський регіон опиниться під впливом низького циклону Фредерік, чий холодний фронт пройде в неділю над Австрією. Холодне полярне повітря у поєднанні з італійським низьким рівнем моря викличе сильний снігопад на півдні Австрії з ночі понеділка. Потім погода і по всій країні зміниться на зимову, і в наступні дні слід чекати на повторні снігопади під впливом циклону низького тиску. Це хороша новина для гірськолижних курортів, особливо у зв’язку з перервою в семестрі, оскільки стан снігу, як і раніше, нижче за середній.

На півдні та південному сході у перші години понеділка пройдуть сильні дощі та сніг, після чого опади тут також поступово припиняться. Сніг випаде подекуди й у низинах. У південній Австрії очікуються проблеми з рухом, у тому числі на Тауернаутобані, Південному автобані та Караванкенаутобані. Ранні температури від мінус 5 до плюс 4 градусів, максимальні добові температури від 1 до 8 градусів.

У вівторок від Тауерна до східної околиці Альп усе ще йтиме сніг — трохи снігу може випасти і у Відні. Увечері хмарність у цілому згуститься, і відновляться опади з півдня. Вітер переважно матиме південну складову, у горах слабкий фен. Ранні температури від мінус 6 до плюс 2 градусів. Денні максимальні температури від 0 до плюс 8 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України