На Майдані Незалежності – вже близько мільйона українців

8 грудня 2013 року на Майдані Незалежности у Києві розпочалося народне віче. На головній площі столиці станом на 14:00 уже зібралося близько мільйона тисяч українців. 

Громадяни вимагають імпічменту Януковича, дострокових парламентських і президентських виборів, відставки уряду Азарова, порушення кримінальної справи проти Міністра внутрішніх справ України В.Захарченка, покарання усіх винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня. Також громада вимагає негайного звільнення усіх політичних в’язнів.

Люди скандують: “Зека – геть!”, “Відставка!”, “Банду – геть!”, “Зека – на нари!”, “Революція!”, “Слава Україні!”, “Героям Слава!”.

Лідери опозиційних сил Олег Тягнибок (ВО “Свобода”), Арсеній Яценюк (ВО “Батьківщина”), Віталій Кличко (“УДАР”) уже піднялися на сцену Майдану.Також на сцені перебувають громадські та студентські активісти, відомі діячі мистецтва і культури.

Адмірал командувач ВМС України 2006–2010 рр. Ігор Тенюх: “Сьогоднішній Майдан подібний до військового корабля. А екіпаж корабля сильний тим, що має залізну дисципліну, аби дати відсіч охочим потопити корабель, потопити Майдан. Тут є чимало військових, а це означає, що армія і народ дійсно єдині. Ви давали присягу вірно служити українському народові – тож переходьте на бік народу. Перемога буде за нами, бо по всій Україні, від Канади до Австралії, від Австралії до Чорного моря сьогодні майорять наші синьо-жовті знамена. Збройні Сили, армія і флот – з народом. Ми переможемо, бо з нами Бог!”.

Під час виступу на Майдані Олег Тягнибок зазначив:

“Разом – значить нас має бути багато, дуже багато, і мусимо бути єдиними як кулак. Не даймо себе розділити! Не даймо розколоти жодними єзуїтськими політтехнологіями. Не допустімо будь-яких спроб “злити”, як кажуть, народний протест – “випустити пару в свисток”, перетворити на чергову “дискотеку”. Не даймо, боронь Боже, розділити нас на різні соціяльні групи – окремо взятих політиків чи “безполітиків”, студентів чи пенсіонерів, підприємців чи б’юджетників, автомобілістів чи пішоходів. Такі ідейки є згубними. Усі розуміють, якими це тяжкими наслідками загрожує – для нас усіх і для майбутнього України? – Поразкою і тяжким розчаруванням для народу. Режим, натомість,не просто втримається надовго. Він геть розперезається – “закрутить гайки” репресіями, поверне голоблі до Москви і накине Україні маріонеткову азійську диктатуру. Хіба ми це дозволимо? Тому нам потрібні не розрізнені анархічні бунти, а дійсно Національна революція. Національна – значить та, яка охопить геть усі верстви українського народу, стисне їх у єдиний кулак, бо разом – сила! Тому будь-які спроби роз’єднати, посіяти чвари і недовіру серед нас, дискредитувати сили опозиції є дурістю і провокацією на користь ворога. Провокаторів треба негайно ставити на місце. Отже, “Разом!” – найперша і ключова умова перемоги”.

Comments

0 comments

5 коментарів

 1. Сирожка

  вы посмотрите, как рузьке как остро реагирует, … девочки, люди борятся за свою свободу, дрочеры математические,…

 2. ПОЦЫ – ГАЛАЦУЦЫ….!!!
  Букварь скурили в первом классе, а до геометрии и теореммы Пифагора не дошли и вовсе… повЫздохли…, от учения.
  Возьмите площадь подошвы… да умножте на один миллион!
  И СИКОКО получили?
  Теперь возьмите площадь дРИЩАТИКА…., от майдана (КОЗЬЕ БОЛОТО…!!! настоящее название данного места, со времён КИЕВСКОЙ РУССССИ, место с дурнейшей энергетикой!!! – сплошной негатив!!!) до Бессарабки… (хоть одно милое и благозвучное название, на всём дРИЩАТИКЕ!)
  Взяли… и теперь сравните…,
  Вы можете разместить один миллион пар обуви…???, включая пространство для сделать вздох?
  МОЖЕТЕ?
  Тогда Вы точно, бАНДЕРЛОГ и ГАЛАЦУЦ-ТЫЛЯЧЕМОВНЫЙ!
  Так как только уКРАИНСКАЯ – геометрия может разместить один миллион на данном пространстве…
  Чистая фУФЛОРИОНСКАЯ-тЯГНИСРАКОВСКАЯ геометрия!!!

 3. Манипуляция цифрами! Майдан вмещает не больше 27000 человек! С прилегающими улицами – еще столько же. Засуньте свой миллион6отщепенцев – в свою еврожопу!!!

 4. Те, кто собрался на Майдане – хотят, чтобы нами управляли из гейропы, чтобы нашим детям были навязаны гомосексуальные браки и гей-парады, чтобы нашу экономику разрушили окончательно и сделали нас тупыми потребителями западного дерьма. Давить танками бандеровскую нечисть – независимо от пола и возраста – в любом количестве!!! Все средства оправданы!!!

 5. Враги народа!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh