Це не просто черговий Майдан, це – Революція Гідности!

“Влада зрадила українців! Янукович упродовж останніх трьох років принижував нашу національну гідність, позбавляв українців громадянських прав, знищив соціяльну справедливість, зруйнував економіку. Ба більше, він ще й впав на коліна перед путінським Кремлем і здає Україну Москві. Чи потрібно українському народові, щоб Україну затягнули в “тайожний союз”. Ні! Тому разом – до перемоги! Тільки після виконання наших вимог ми підемо звідси. Бо в нас не просто революція, у нас із вами – Революція Гідности!”.

Про це 8 грудня 2013 року на під час виступу на Майдані Незалежности заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів заявив:

“Ми боремося за наше майбутнє, яке однозначно в Европі. Ми усім Майданом вимагаємо негайно оприлюднити інформацію про таємні переговори Януковича з Путіним. Не дозволено нікому за спинами народу про щось домовлятися від імени цього народу!

Вони нас тягнуть знову в репресії, в часи сталінізму. Люди пропадають безвісти, затриманим одягають на голову мішки, нині вже незаконно ув’язнено шістнадцятьох активістів Майдану. До них не допускають наших адвокатів, лише дають своїх, міліційних – це сталінізм. Я не хочу повернення тих часів, народ цього не хоче, тому ми будемо боротися до перемоги!

От зараз януковичі хочуть, щоб ми відправлялися туди – під московське ярмо. Але наш, товариство, шлях – до Европи. Вони хочуть голодомори тут організувати – Азаров уже погрожує, що західній Україні, яка активно підтримує протести, він буде перекривати економічний краник. Тому, товариство, я хочу, щоб припинилися розмови, що нібито нічого не дає наше стояння. А я хочу зараз спитати Майдан – чи є тут студенти-учасники голодування 90-го року? Ми з вами двадцять три роки тому, тут, на цьому Майдані стояли й боролися – і студентська революція перемогла, Україна стала незалежною! Тоді теж були такі, які казали – “давайте розійдемось, бо нічого з того не буде”. А вийшло! І тому разом – до перемоги! “Разом – до перемоги” – це наш стратегічний план. “Разом” – це означає, що нас має бути багато, дуже багато. Стояти, блокувати і тиснути цю владу. Ми – це всі разом. Разом оголошуємо Національну революцію! А це означає: жодних сварок між собою. Стати мають всі разом: і підприємці, і б’юджетники, і студенти, і пенсіонери, і автомобілісти, і пішоходи. Ми разом – проти тієї банди. Банду – геть!

А що означає “до перемоги”? До перемоги означає – до виконання всіх наших вимог. Наші вимоги чіткі: покарати нелюдів у погонах, які побили наших дітей, які побили Майдан. До перемоги – це означає випустити усіх політичних в’язнів Евромайдану. До перемоги означає – відставка уряду Азарова. До перемоги – це перезавантаження влади: нові вибори президента і парламенту. Це означає підписання Угоди про асоціяцію з ЕС. Так, громадо? Це і є перемога. І тільки після виконання цих вимог ми підемо звідси. Бо в нас не просто революція, це – Революція Гідности!”.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. “Революция” – бедлам и горе!
    бАНДЕРЛОГОВ, тЯГНИСРАКОВ, ТЫЛЯЧЕМОВНЫХ – ГАЛАЦУЦОВ!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh