Авторські статті

На Львівському Майдані представили нового голову облдержадміністрації Ірину Сех

4 березня 2014 року ввечері на львівському Майдані під час віча за мир і єдність України відбулося представлення нового голови Львівської облдержадміністрації свободівки Ірини Сех. Представив очільника области віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич.

Перед велелюдним львівським Майданом, на якому перед тим відбувся молебень за загиблих героїв, у присутності владик і священиків українських церков Олександр Сич зачитав Указ в.о. Президента України Олександра Турчинова.

“Дякуємо Богові, що ми зуміли перейти від руйнівного етапу української Революції до етапу конструктивного, державотворчого. На руйнівному етапі нам вдалося позбутися антиукраїнського, антидемократичного, антисоціяльного режиму Януковича. Нині ми переходимо до етапу, коли суспільство потребує максимальної мобілізації та консолідації, тим більше в умовах, коли ми не за нашою волею втягнуті у війну з одвічним зовнішнім ворогом. Сьогодні держава вкрай потребує порозуміння між громадянським суспільством і владою. А в самому громадянському суспільстві треба забути про міжпартійні, міжконфесійні та міжетнічні непорозуміння”, – наголосив у своєму виступі Олександр Сич.

Виступаючи на вічі, Ірина Сех зазначила, що останні тижні провела в Києві, і відтоді, як востаннє виступала на львівському Майдані, в Україні багато чого змінилося. “Тоді ми переживали, чи довго в такий мороз наші люди витримають на Майдані. А сьогодні ми думаємо про те, як врятувати сотні поранених і покалічених. Тоді під сценою були портрети чотирьох наших загиблих хлопців, а сьогодні на тій стіні пам’яти бракує місця. Тоді ми не знали, скільки триватиме це протистояння, а сьогодні цього кривавого тирана вже нема на нашій землі. Не знайшлося йому місця ані в Донецьку, ані в Харкові”, – сказала Ірина Сех.

Свободівка наголосила, що єдність, консолідованість, солідарність – це те, що зараз врятує державу від зовнішнього агресора і наслідків панування режиму Януковича. “Зараз нам здається, що ми в тилу, але завтра тут може бути фронт, і треба буде протистояти ворогові. І той, хто збурює ситуацію, хто хоче нас роз’єднати і розсварити грає на руку тільки одній силі – Кремлю! Я закликаю вас, я прошу всіх політиків, громадськість, церкву, правоохоронців та армію бути єдиними, стати під один національний прапор, який вже в 21 столітті, на жаль, було скроплено кров’ю героїв”, – зазначила націоналістка.

За її словами, новому уряду та керівникам в областях і районах буде несолодко, бо в державі, яку грабували роками, панує занепад і біда. “Наприклад на Львівщині вже рік не ремонтують дороги і зупинене будівництво. За соціяльно-економічними показниками область на прикінцевих позиціях. Середня зарплата нижча на 480 гривень, ніж середній показник в Україні. Заборгованість із зарплат сягає 45 мільйонів гривень.

Окрім того, що керівники будуть змушені працювати в умовах соціяльно-економічного занепаду, вони будуть під пильним оком громади, яка не подарує жодної помилки.

Мушу вам сказати, що ми самі собі ставимо дуже високі вимоги. Ми дуже гостро відчуваємо відповідальність перед тими, хто стояв і продовжує стояти на Майдані, хто втратив здоров’я і навіть життя”, – наголосила Ірина Сех.

Того ж вечора Ірина Сех та голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяли участь в панахиді за загиблим героєм Володимиром Топієм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.