На кладовищі Пскова – пам’ятники кадровим офіцерам, які таємно полягли в Україні

Масові поховання російських солдатів і офіцерів датуються 20, 23, 30 серпня 2014 року і збігаються з датами ракетних ударів Точками У українською армією військових, які пройшли через кордон. Тоді було знищено величезну кількість кадрових військовослужбовців російської армії. Близько сотні в кожному попаданні. А трохи пізніше президент Путін дав команду засекретити втрати ЗС РФ «в мирний час». Про це розповідає український блогер з ніком Джон Сміт, посилаючись на «Нову газету».

За словами блогера, коли був підписаний «Мінськ», ідейні «імперці» нили, що в серпні розгромили Україну, а Путін замість того, щоб брати Київ за два дні, злив росіян в Україні. Але, насправді, Путін пішов на переговори тому, що вони самі отримали величезні втрати, приховувати які, якби пішли у наступ вже не вийшло б.

Блогер зазначає, що в суспільній свідомості є тільки Іловайськ і втрати Української армії, а із-за того, що росіяни свої втрати приховують, то відчуття, ніби втрат у них і немає. А насправді втрати є. Просто якщо їх розкрити, то російський солдат засумніватися в непереможність російської армії. «Образно кажучи, «російський Ваня» повинен бути тупий і наївний щоб з радістю йти «косити укропів», коли «укроп» почне косити його, зістрибнути вже не вийде», – резюмував блогер.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh