Авторські статті

На кладовищі Пскова – пам’ятники кадровим офіцерам, які таємно полягли в Україні

Масові поховання російських солдатів і офіцерів датуються 20, 23, 30 серпня 2014 року і збігаються з датами ракетних ударів Точками У українською армією військових, які пройшли через кордон. Тоді було знищено величезну кількість кадрових військовослужбовців російської армії. Близько сотні в кожному попаданні. А трохи пізніше президент Путін дав команду засекретити втрати ЗС РФ «в мирний час». Про це розповідає український блогер з ніком Джон Сміт, посилаючись на «Нову газету».

За словами блогера, коли був підписаний «Мінськ», ідейні «імперці» нили, що в серпні розгромили Україну, а Путін замість того, щоб брати Київ за два дні, злив росіян в Україні. Але, насправді, Путін пішов на переговори тому, що вони самі отримали величезні втрати, приховувати які, якби пішли у наступ вже не вийшло б.

Блогер зазначає, що в суспільній свідомості є тільки Іловайськ і втрати Української армії, а із-за того, що росіяни свої втрати приховують, то відчуття, ніби втрат у них і немає. А насправді втрати є. Просто якщо їх розкрити, то російський солдат засумніватися в непереможність російської армії. «Образно кажучи, «російський Ваня» повинен бути тупий і наївний щоб з радістю йти «косити укропів», коли «укроп» почне косити його, зістрибнути вже не вийде», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України