Авторські статті

Блогер про напад на табір ромів: найстрашніше, що серед нас знаходяться ті, хто хочуть виправдати вбивць

Накачування антиромської ксенофобії досягла свого апогею: сталося вбивство, є поранені, в тому числі і дитина. Вбивці – малолітні «націоналісти» з «Твереза і зла молодь». Готувалося все заздалегідь, було чітко сплановано. За словами силовиків, якби поліція не приспіла вчасно, ніхто б не міг вижити. На це і був розрахунок у замовників. Дії кваліфікуються за вкрай важким статей з обтяжуючими обставинами. Там цілий перелік. Вбивство групою осіб, за попередньою змовою, розпалювання міжетнічної ворожнечі і так далі. Про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Катерина Золотарьова.

Вона розповідає, що місцеві жителі в інтерв’ю журналістам розповіли, що табір був невеликим, всього три споруди для 16 осіб, люди працювали у селян, допомагали у містах, нікому нічим не заважали. І поліція, і омбудсмен бачать у злочинах проти ромів переслідування за етнічною ознакою. Тим не менш, знаходяться люди, які намагаються виправдати вбивць, відвести праворуч у бік від ксенофобії і звести все до звичайного вбивства. Незважаючи на всі відомі факти люди все одно вимагають якихось документів докази ксенофобії та ін. Катерина Золотарьова зазначає, що це найстрашніше в цій історії.

«Я тут же згадую Путіна з його «а ви доведіть!», коли він відмазував своїх «іхтамнєтов». Люди, не ставайте, як Путін. Не загравайте з нацистами. Це завжди закінчується дуже і дуже погано», – написала блогер. Вона додає, що їй добре відомо, хто завжди смикає правих за мотузки, щоб вони слухняні маріонетки видавали потрібний посил і робили необхідну картинку на захід, як це все працює там і як виглядає ззовні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України