Авторські статті

Блогер про напад на табір ромів: найстрашніше, що серед нас знаходяться ті, хто хочуть виправдати вбивць

Накачування антиромської ксенофобії досягла свого апогею: сталося вбивство, є поранені, в тому числі і дитина. Вбивці – малолітні «націоналісти» з «Твереза і зла молодь». Готувалося все заздалегідь, було чітко сплановано. За словами силовиків, якби поліція не приспіла вчасно, ніхто б не міг вижити. На це і був розрахунок у замовників. Дії кваліфікуються за вкрай важким статей з обтяжуючими обставинами. Там цілий перелік. Вбивство групою осіб, за попередньою змовою, розпалювання міжетнічної ворожнечі і так далі. Про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Катерина Золотарьова.

Вона розповідає, що місцеві жителі в інтерв’ю журналістам розповіли, що табір був невеликим, всього три споруди для 16 осіб, люди працювали у селян, допомагали у містах, нікому нічим не заважали. І поліція, і омбудсмен бачать у злочинах проти ромів переслідування за етнічною ознакою. Тим не менш, знаходяться люди, які намагаються виправдати вбивць, відвести праворуч у бік від ксенофобії і звести все до звичайного вбивства. Незважаючи на всі відомі факти люди все одно вимагають якихось документів докази ксенофобії та ін. Катерина Золотарьова зазначає, що це найстрашніше в цій історії.

«Я тут же згадую Путіна з його «а ви доведіть!», коли він відмазував своїх «іхтамнєтов». Люди, не ставайте, як Путін. Не загравайте з нацистами. Це завжди закінчується дуже і дуже погано», – написала блогер. Вона додає, що їй добре відомо, хто завжди смикає правих за мотузки, щоб вони слухняні маріонетки видавали потрібний посил і робили необхідну картинку на захід, як це все працює там і як виглядає ззовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh