Авторські статтіТехно

На Женевському автосалоні презентували Hyundai Ioniq

Однією з учасниць Женевського автосалону стала компанія Hyundai, яка представила на загальний огляд свій новий автомобіль Ioniq. Завдяки високим технологіям та якісній збірці автомобіль має всі підстави вступити в конкуренцію за покупця з представленим раніше автомобілем – Toyota Prius.

Hyundai Ioniq остаточно вирішив перевершити свого головного конкурента – Toyota Prius. Нова модель автомобіль марки Hyundai Ioniq здивує своїх потенційних покупців своєю сучасною гібридною установкою, оскільки вона дозволяє набагато рідше відвідувати автозаправні станції. Творці унікального авто запевняють, що його власник може взагалі на деякий час забути про АЗС, оскільки з’явилася можливість вибрати повністю електричну версію.

Критики відзначають, що інтер’єр і екстер’єр Hyundai Ioniq багато в чому перевершує Toyota Prius, оскільки творці прагнули максимально облагородити зовнішній вигляд автомобіля. Автовиробник Hyundai сподівається, що покупці зроблять правильний вибір, зваживши всі «за» і «проти» запропонованих варіантів.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України