Авторські статтіЗдоров'я

На італійському телебаченні вперше йде реклама інтимних жіночих іграшок

Організатори кампанії борються проти об’єктивації жінок. Відеоролик вже транслювався по супутникових каналах Realtime, NOVE і DMAX в липні цього року, а пізніше був показаний по національному телебаченню – зокрема, на каналах Mediaset і La7.

30-секундний кліп демонструє інтимні іграшки від одного з місцевих інтернет-магазинів, який позиціонує себе як «перший італійський секс-магазин, цілком присвячений жіночому задоволенню». У рекламному ролику показані чотири жінки різного віку, у кожноїз них є свій набір іграшок.

«Реклама не рідко грішить об’єктивувацією жінок. Ми вирішили, що прийшов час змінити це змінити. Нам потрібен світ, у якому жінка не є інструментом для задоволення чоловіка. Світ, у якому вона може сама вибирати, що принесе їй задоволення », – сказала організатор рекламної кампанії Франческа Муда.

Даний інтернет-магазин дивує своїх покупців незвичайної рекламою не вперше: січні 2013 року його співробітники прикрасили різдвяну ялинку в Мілані вібраторами, хутряними наручниками та іншими секс-аксесуарами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України