Авторські статтіДуховне

Влада італійського міста вирішила боротися з туристами, що їдять на сходах церков

Мер Флоренції вирішив поливати водою сходи, що ведуть до храмів, щоб відігнати від них туристів з фастфудом.

Цього літа влада Флоренції вирішили випробувати новий спосіб боротьби з туристами, що їдять на сходах церков. Мер міста Даріо Нарделлі вирішив  поливати сходи, що ведуть до найбільш популярних храмів, водою. «Сподіваюся, цей захід відіб’є у людей бажання сідати на сходи з їжею і напоями. Якщо сядуть, то намокнуть. У Флоренції повно кафе з відкритими верандами і вуличними столиками. А церкви – це вам не ресторани, а місця культу і культурні пам’ятки », – сказав він, оголошуючи нововведення.

Першими об’єктами експерименту стали базиліки Санта-Кроче і Санто-Спіріто – в обідній час їх ходи поливали водою зі шланга.

Реакція на нововведення виявилася неоднозначною. Так, деякі жителі написали в соцмережах, що експеримент мерії може відлякати туристів і надати образу міста відтінок снобізму: адже на сходах перекушують ті, хто не може собі дозволити піти в ресторан. Крім того, зазначили користувачі, в 30-градусну спеку туристи, швидше за все, навіть зрадіють, якщо їх обіллють водою.

У відповідь на це Нарделлі наголосив, що міра «спрямована не проти туристів взагалі, а лише проти тих, хто не поважає Флоренцію».

Ці засоби досягли своєї мети? Щоб дізнатися про це, слід зачекати підсумків мера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України