На інтерактивну карту УГКЦ уже нанесено позначки понад 500 сакральних об’єктів

За другий місяць адміністрування інтерактивної карти УГКЦ нанесено позначки 5 соборів, 267 храмів, 39 дерев’яних церков (переважно на Закерзонні), 10 каплиць, 12 монастирів і 1 навчального закладу. Разом 334 об’єкти. Для порівняння – минулого місяця було нанесено 135 об’єктів.

Зокрема було додано найпівнічнішу парафію України у місті Славутич, Київської області. На карту нанесено місце, де зараз ведеться спорудження храму, а в описі додана локація, де поки-що проходять богослужіння.

Цікавинкою є позначки українського греко-католицького душпастирства у Об’єднаних Арабських Еміратах. Було нанесено 3 локації УГКЦ у ОАЕ, де відбуваються Літургії. Адміністративно українська греко-католицька громада в Еміратах підпорядковується Апостольському вікаріату Південної Аравії.

Також було нанесено дві цікаві каплиці. Перша – це нещодавно освячена каплиця на території військової частини у селі Семиполки на Київщині. Друга – це каплиця Святого Андрія у Санктуарії Божого Милосердя у Кракові.

Фактично, за цей час повністю було нанесено позначки 5 адміністративно-територіальних одиниць УГКЦ: Перемишельсько-Варшавської архиєпархії, Вроцлавсько-Ґданської єпархії, Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії, Кримського екзархату та Харківського екзархату.

Зараз робота триває головно над додаванням позначок Кам’янець-Подільської єпархії, Київської архиєпархії та локацій УГКЦ у Канаді й США. Також додаємо ті об’єкти, інформацію про які отримуємо на електронну адресу mapugcc@gmail.com.

«Велика частина позначених сакральних об’єктів Церкви містить інформацію про історію, розклад богослужінь, контакти, фото, а деякі й відео. Проте є значна частина, де ще бракує цієї інформації. Тому просимо тих священиків, монахів і монахинь, мирян, які знайдуть відповідну позначку свого храму, каплиці, монастиря, навчального закладу, музею перевірити її і, у разі неточностей чи доповнень, писати на адресу: mapugcc@gmail.com. Також пишіть нам усі ті, хто ще не знаходить своєї інформації», – сказав у коментарі о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Як ми повідомляли, 11 квітня 2016 року Департамент інформації УГКЦ презентував новий інтернет-проект «Інтерактивна карта УГКЦ». Карту створено в рамках Року Божого милосердя, який триває в УГКЦ і у всій Католицькій Церкві з 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року.

Запрошуємо всіх вірних Церкви з усього світу, які не знаходять на карті інформації про свій храм/монастир/навчальний заклад/музей надіслати на електронну адресу mapugcc@gmail.com усю необхідну інформацію. Не забудьте вказати, чи є у вас мощі святих, чудотворна ікона або джерело.

Зразком для того, яку саме інформацію ми від вас очікуємо, може бути, зокрема, церква і монастир Святого Василія Великого в Києві. Просимо на нашій карті http://map.ugcc.ua знайти відповідну позначку цієї церкви чи віднайти її в переліку об’єктів у правій колонці і побачити подану інформацію.

Увага! Важливим вашим завдання є разом із описом, якісними фото- і відеоматеріалами надіслати нам координати вашого храму, монастиря чи семінарії. Як їх визначити? Заходите на карти google. Наприклад www.google.com.ua/maps. Знаходите свій об’єкт (у випадках, де його не відображено, то місце його розташування), натискаєте праву кнопку мишки і в переліку опцій обираєте «Що тут?» Вам висвітлиться дві групи цифр, які потрібно нам надіслати. Для прикладу координати Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві 50.453180, 30.586529.

Створюймо разом інтерактивну карту УГКЦ!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh