Індійські християни планують провести національну акцію протесту проти гонінь

В суботу, 1 жовтня, представники різних християнських деномінацій Індії планують виступити з акціями протесту проти гонінь і дискримінації, з якими вони стикаються. Залишається сподіватися, що ці заходи, прийняті з ініціативи Всеіндійського фронту християнських меншин, матимуть свою дію і підштовхнуть уряд до прийняття заходів для захисту християн і їх культових будівель. Мітинги, звернені до «громадських сил», які сіють страх серед християнських громад, будуть проходити одночасно у всіх 29 штатах.

Як розповідає новинному порталу ucanews.com Філіп Крісті, президент Всеіндійського фронту християнських меншин, їх організація разом з іншими християнськими організаціями постійно працює з проблемою переслідувань і дискримінації на місцевому рівні, проте нічого не змінюється. Так, настав час підняти свої голоси, щоб бути почутими.

Він додав також, що з приходом до влади партії Бхарат Джаната (проіндуїстська партія) в 2014 році ситуація лише погіршилася.  «Деякі служби громадського порядку, що входять в партію, залякують християн, нападаючи на них і їх церкви, – продовжує Крісті. – Вони звинувачують нас у наверненні індусів в свою віру».

За даними прес-секретаря Об’єднаних християнських зборів, члена Національної інтеграційної ради, співзасновника і генерального секретаря Всеіндійської християнської ради, доктора Джона Даяла, в 2014-2015 роках зареєстровано близько 400 випадків насильства по відношенню до християн. Уже в першій половині 2016 року зафіксовано близько 200 таких випадків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh