Авторські статтіДуховне

Індійські християни планують провести національну акцію протесту проти гонінь

В суботу, 1 жовтня, представники різних християнських деномінацій Індії планують виступити з акціями протесту проти гонінь і дискримінації, з якими вони стикаються. Залишається сподіватися, що ці заходи, прийняті з ініціативи Всеіндійського фронту християнських меншин, матимуть свою дію і підштовхнуть уряд до прийняття заходів для захисту християн і їх культових будівель. Мітинги, звернені до «громадських сил», які сіють страх серед християнських громад, будуть проходити одночасно у всіх 29 штатах.

Як розповідає новинному порталу ucanews.com Філіп Крісті, президент Всеіндійського фронту християнських меншин, їх організація разом з іншими християнськими організаціями постійно працює з проблемою переслідувань і дискримінації на місцевому рівні, проте нічого не змінюється. Так, настав час підняти свої голоси, щоб бути почутими.

Він додав також, що з приходом до влади партії Бхарат Джаната (проіндуїстська партія) в 2014 році ситуація лише погіршилася.  «Деякі служби громадського порядку, що входять в партію, залякують християн, нападаючи на них і їх церкви, – продовжує Крісті. – Вони звинувачують нас у наверненні індусів в свою віру».

За даними прес-секретаря Об’єднаних християнських зборів, члена Національної інтеграційної ради, співзасновника і генерального секретаря Всеіндійської християнської ради, доктора Джона Даяла, в 2014-2015 роках зареєстровано близько 400 випадків насильства по відношенню до християн. Уже в першій половині 2016 року зафіксовано близько 200 таких випадків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.