Авторські статтіФотогалерея

Російські музиканти, яких згубили наркотики

Наркотики – нещадна смертельна сила, яка не щадить нікого. Всі ви знаєте, що їх жертвами свого часу стали Курт Кобейн, Емі Вайнхаус, Уїтні Х’юстон… Серед російських музикантів чимало тих, чиє життя згубила згубну пристрасть.

1. Олексій Пермінов (1975-2000)

Учасник андерграундної реп-групи “D. O. B. Community” помер від передозування героїном.

2. Вадим Покровський (1967-2003)

Лідер пітерської групи “2ва літака” вживав героїн протягом 12 років. В останні роки він зав’язав з наркотиками, але наслідки згубної звички підірвали його здоров’я.

3. Володимир Висоцький (1938-1980)

Офіційна причина смерті кумира багатьох поколінь наших співвітчизників – гостра серцева недостатність. Але ні для кого не секрет, що артист був залежний від морфію.

4. Анатолій Крупнов (1965-1997)

У лідера групи “Чорний обеліск” стався серцевий напад прямо під час запису пісні у студії. Так далася взнаки багаторічна дружба з психотропними препаратами.

5. Євген Назаров (1976-2000)

Учасник групи “Цеглини” також помер від передозування героїном.

6. Ігор Чумичкін (1965-1993)

Гітарист групи “Аліса” (на фото в центрі) викинувся з вікна своєї квартири. Його близькі счвважаютьитают, що цей крок пов’язаний з важкою депресією, викликаною вживанням наркотиків.

7. Михайло Горшеньов (1973-2013)

Лідер групи “Король і шут” намагався позбутися від залежності, але потім знову взявся за старе. Як результат – смерть від токсичної кардіоміопатії з розвитком гострої серцевої недостатності на фоні вживання алкоголю і морфіну.

8. Юрій Хой (1964-2000)

За офіційною версією лідер легендарної групи “Сектор газу” помер від серцевого нападу. За неофіційною причиною смерті музиканта стали наркотична і алкогольна залежність і гепатит.

9. МС Молодий (1983-2009)

У 26-річного хлопця зупинилося серце. Однією з причин цього називають героїнову залежність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.