Авторські статті

На Дніпропетровщині триває бойова підготовка танкових підрозділів. Фото

У Дніпропетровський області на одному із загальновійськових полігонів воїни окремого танкового з’єднання оперативного командування «Схід» провели заняття з вогневої підготовки з виконанням стрільб штатним артилерійським пострілом з озброєння танка Т-64БВ. Також танкісти відпрацювали вправи, які включають водіння бойової машини пересічною місцевістю, вибір вогневої позиції, стрільбу зі всіх видів зброї, а також завдання з тактико-спеціальної підготовки.

Метою занять є удосконалення практичних навичок військовослужбовців танкових підрозділів та підвищення методичного рівня їх командирів, злагодженості дій кожного екіпажа танка.

Під час підготовки до виконання вправ стрільб зі штатної зброї ретельно перевірили знання заходів безпеки, основ та правил стрільби, порядку визначення вихідних установок для стрільби, матеріальної частини озброєння та боєприпасів. Також було проведено перевірку функціонування і працездатності комплексу озброєння танка й окремих його елементів, вивірку прицілів, перевірку боєм танкових гармат тощо.

За словами командира підрозділу, воїни-танкісти виконали бойові стрільби штатним артилерійським пострілом із озброєння танків Т-64БВ з ходу, з короткої зупинки та в умовах оборонного бою.

Під час занять увагу було зосереджено на злагодженості дій підрозділів у різних видах бою, а також повній взаємозамінності всіх членів екіпажу.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України