Новини з Австрії

На даний момент Австрія витратила близько двох мільярдів євро на безкоштовні тести

В даний час в Австрії налічується 23 638 активних випадків коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення -130,0. Видужала 661 163. У лікарнях перебуває 584 особи, 171 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавируса склало 10 604. вакциновано 5 544 328 осіб (62,07% загальної кількості населення). 58,75% вже має повний захист.

Для порівняння: в цьому році Міноборони отримає від платників податків 2,6 млрд євро. Найбільше витратив МОЗ – до кінця року витрати складуть від 1,5 до 1,8 мільярда євро – «за найскромнішими підрахунками». Безкоштовні тести, проведені школярам і викладачам, обійшлися в 86 мільйонів євро. На підприємствах вироблено 5,1 мільйона тестів. Таким чином, Мінекономіки витратило 51 млн євро.

Кластер коронавіруса в центрі по догляду за біженцями в Трайскирхен (район Баден) продовжує зростати. У вівторок влада зареєструвала 97 випадків зараження. Кластер там існує вже добрих два тижні. На той момент був 21 позитивний випадок. Після того, як в понеділок стало відомо ще про 18 випадків зараження, загальна кількість інфікованих склало 97 осіб. За даними офісу державного радника охорони здоров’я Ульріке Кенігсбергера-Людвіг (SPÖ), це стосується тільки осіб, які шукають притулку.

Колишній міністр охорони здоров’я Руді Аншобер прокоментував можливі заходи протидії пандемії і запропонував дуже конкретні кроки. За словами Аншобера, важливо запобігти «розвиток довгого ковіда» і, крім відновлення мінімальної дистанції, перш за все потрібно, щоб захисні маски FFP2 знову стали стандартом на заходах в закритих приміщеннях.

Фото: Picturedesk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України