Авторські статті

На цьому тижні США розгляне питання виділення озброєнь для України

   Отже, події останніх тижнів прискорили процес обговорення надання Україні летального озброєння від США, зокрема – протитанкових переносних ракетних комплексів “Джавелін”. Питання про надання даних комплексів буде піднято радниками президента США на цьому тижні.

Крім горезвісних “Джавелін” уряд США розгляне питання про надання стрілецької зброї та боєприпасів ЗСУ.

Варто відзначити, що питання про надання було підняте саме після того як під Дебальцеве російсько-терористичні війська зазнали нищівної поразки, при цьому кинувши на прорив більшу частину наявних у них в розпорядженні танкових сил. Тому питання про надання саме цих комплексів стоїть дуже гостро.

Примітно, що питання буде обговорюватися не дивлячись на те, що Меркель напередодні гучно заявила, що Німеччина не постачатиме зброю Україну, а міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр навіть намагався переконати американців відмовитися від ідеї поставок в Україну озброєнь, адже на думку німецької сторони це може збільшити кількість смертей.

Позиція ж Німеччини з даного питання досить дивна, адже кількість смертей залежить не від кількості Джавелін на озброєнні ЗСУ, а від бажання Путіна продовжувати окупацію українських земель, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України