Авторські статтіТехно

На батьківщині графа Дракули знайшли таємничий замок віком понад 3000 років

Побудована до нашої ери фортеця в три рази перевершує по площі Трою. У Румунії це одна з найбільш масштабних знахідок за всю історію.

На батьківщині графа Дракули знайшли таємничий замок віком понад 3 000 років. Фортеця виявили в місті Сентана (S?ntana), Арадський повіт, на заході Румунії, на батьківщині графа Дракули. У групі археологів – німецькі та румунські вчені. Керівники спільної експедиції – професор Рюдігер Краузе з Університету імені Йоганна Вольфганга Гете у Франкфурті-на-Майні і професор Флорін Гогілтан з Інституту археології та історії мистецтва в Клужі.

Гогилтан сказав, що виявлений замок – найбільше спорудження бронзового століття, а саме, XIV століття до нашої ери. Археологічна знахідка безпрецедентна не тільки в Румунії, але і у всій Східній Європі. Наприклад, площа всім відомої Трої в Малій Азії становила 29 гектарів, площа ж цієї споруди – близько 90 гектарів.

На родине Дракулы нашли таинственный замок возрастом более 3 000 лет

Розкопки в Сентана ведуться з 2009 року і будуть ще тривати протягом трьох років. Фінансує роботи німецька земля Гессен.

За роки досліджень розкопана лише невелика частина фортеці, але з допомогою магнітометрії складено повний її план.

Професор Краузе розповів про важливість відкриття в Сентана.

«Цитадель Сентана – одне з найбільших укріплень, зроблених протягом згаданого періоду. Наша мета – з’ясувати, чому було побудовано зміцнення, навіщо це будівництво було необхідно», – сказавши він.

На відміну від фортеці Трої, де будівлі були побудовані з каменю, будівлі румунської фортеці у відповідності з місцевими умовами споруджувалися з дерева і глини.

Центральне спорудження фортеці – величезний палац довжиною 100 і шириною 40 метрів. Судячи з розмірів фортеці та палацу можна зробити висновок, що більше 3000 років тому Сентана була столицею Європи.

У мережі почалося масове обговорення любителів історії та містики. Багато висловилися з приводу того, що виявлений замок міг належати самому графу Дракулі. У цій фортеці, на думку користувачів соцмереж, вампір угамовував свою спрагу кров’ю жертв, яких для нього заманювали слуги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.