Новини

Блогер: спочатку пані Тальявіні зробила з грузинів «цапами-відбувайлами», а після дій Кремля в Україні вже з неї зробили «цапа-відбувайла»

В 10-ту річницю війни в Грузії написано і сказано вже багато, але більше всього цікавить, що думає зараз Хайді Тальявіні – голова комісії з розслідування причин збройного конфлікту в Грузії. Цікаво, що через 10 років після свого знаменитої доповіді, яку навіть при публікації всі порахували, м яко сказати, «дуже дивною», цікаво що відчуває людина після того, як зроблена нею дія в 2008 розв’язала Росії руки в 2014. Про це у своєму блозі пише блогер Бачо Корчілава.

Блогер задається питанням, чи розуміє пані Тальявіні, що сповідувана нею політика умиротворення агресора знищила повністю її дипломатичну кар’єру. Вона намагалася зробити в 2008 з грузинської влади «козлів відпущення», ввівши в дипломатичний лексикон дивну фразу – «надмірна сила», а в результаті з неї зробили «козла відпущення» через якихось 7 років, після дій Кремля в Україні. Тепер ніхто не вірить її доповідям

«Про совість у мене до неї питання точно немає. Яка совість у людини, яка одного разу спробував виправдати політику Кремля, і написала ахінею», – резюмував Бачо Корчілава.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.