Блогер: спочатку пані Тальявіні зробила з грузинів «цапами-відбувайлами», а після дій Кремля в Україні вже з неї зробили «цапа-відбувайла»

В 10-ту річницю війни в Грузії написано і сказано вже багато, але більше всього цікавить, що думає зараз Хайді Тальявіні – голова комісії з розслідування причин збройного конфлікту в Грузії. Цікаво, що через 10 років після свого знаменитої доповіді, яку навіть при публікації всі порахували, м яко сказати, «дуже дивною», цікаво що відчуває людина після того, як зроблена нею дія в 2008 розв’язала Росії руки в 2014. Про це у своєму блозі пише блогер Бачо Корчілава.

Блогер задається питанням, чи розуміє пані Тальявіні, що сповідувана нею політика умиротворення агресора знищила повністю її дипломатичну кар’єру. Вона намагалася зробити в 2008 з грузинської влади «козлів відпущення», ввівши в дипломатичний лексикон дивну фразу – «надмірна сила», а в результаті з неї зробили «козла відпущення» через якихось 7 років, після дій Кремля в Україні. Тепер ніхто не вірить її доповідям

«Про совість у мене до неї питання точно немає. Яка совість у людини, яка одного разу спробував виправдати політику Кремля, і написала ахінею», – резюмував Бачо Корчілава.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh