МЗС Австрії планує видати попередження про поїздки для деяких туристичних регіонів Іспанії

Згідно з повідомленнями ЗМІ, уряд Австрії планує випустити попередження про поїздки в деякі частини Іспанії. До них відносяться такі популярні зони відпочинку, як Каталонія, Наварра і Арагон.

Попередження про поїздку, ймовірно, буде оголошено сьогодні, але не пізніше завтра, і може вступити в силу на цьому тижні. Внесення цих регіонів в список спричинить за собою обов’язкові тести для репатріантів з цих регіонів або 14-денний домашній карантин. Відповідаючи на питання АПА, МЗС Австрії заявивило, що питання в даний час «інтенсивно вивчається». Часткове попередження про поїздку в країну може бути оголошено пізніше на цьому тижню.

Іспанія є однією з країн Європи, найбільш постраждалих від коронавірусної кризи. За даними Університету Джона Хопкінса, було підтверджено майже 303 000 випадків захворювань і майже 29 000 випадків смерті.

Попередження про поїздки (рівень безпеки 6) в даний час поширюється на багато країн, включаючи країни ЄС — Португалію, Швецію, Болгарію та Румунію, а також США або Туреччину. Поїздки туди не рекомендується. Для всіх інших країн ЄС діє рекомендація рівня 4 («високий ризик безпеки»).

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: ©pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh