Новини з Австрії

МЗС Австрії планує видати попередження про поїздки для деяких туристичних регіонів Іспанії

Згідно з повідомленнями ЗМІ, уряд Австрії планує випустити попередження про поїздки в деякі частини Іспанії. До них відносяться такі популярні зони відпочинку, як Каталонія, Наварра і Арагон.

Попередження про поїздку, ймовірно, буде оголошено сьогодні, але не пізніше завтра, і може вступити в силу на цьому тижні. Внесення цих регіонів в список спричинить за собою обов’язкові тести для репатріантів з цих регіонів або 14-денний домашній карантин. Відповідаючи на питання АПА, МЗС Австрії заявивило, що питання в даний час «інтенсивно вивчається». Часткове попередження про поїздку в країну може бути оголошено пізніше на цьому тижню.

Іспанія є однією з країн Європи, найбільш постраждалих від коронавірусної кризи. За даними Університету Джона Хопкінса, було підтверджено майже 303 000 випадків захворювань і майже 29 000 випадків смерті.

Попередження про поїздки (рівень безпеки 6) в даний час поширюється на багато країн, включаючи країни ЄС — Португалію, Швецію, Болгарію та Румунію, а також США або Туреччину. Поїздки туди не рекомендується. Для всіх інших країн ЄС діє рекомендація рівня 4 («високий ризик безпеки»).

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото: ©pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.