Авторські статті

Михайло Бондар: На Україну насувається енергетична криза, яка може призвести до втрати енергопостачання населення

Змушений звернутись до Президента та Прем’єр-Міністра України. Ситуація, про яку я та мої колеги по комітету з питань енергетики та ЖКГ попереджали владу протягом останніх 5 місяців, розгортається найдраматичнішим чином.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України Михайло Бондар.

На Україну, на додаток до війни та пандемії, насувається енергетична криза, яка може призвести до втрати енергопостачання населення та критичної інфраструктури держави. Вже зупиняються шахти, в критичному стані працюють виробники атомної та теплової електроенергії.
Майже повністю втрачений контроль за неплатоспроможністю державних компаній в галузі. Борги та невизначеність штовхають галузь в прірву, де події відбуваються дуже стрімко. А вині у цьому уряд Гончарука з міністрами на кшталт Оржеля та діючий голова комітету з питань енергетики та ЖКГ А.Герус, який увесь цей час ігнорував ініціативи, подані мною та моїми колегами по комітету, які могли не допустити настання такої ситуації.

У звернені я вимагаю:
•Провести обговорення кризової ситуації з усіма учасниками енергетичної галузі, експертами, міжнародними партнерами.
•Спільно напрацювати дієві механізми виведення галузі з кризи та недопущення відключень світла.
•Перезавантажити енергетичну галузь держави шляхом здійснення призначення незалежних фахових спеціалістів на керівні посади відповідальних за енергетичну політику НКРЕКП та Мінекоенерго.
•Вирішити питання кадрового забезпечення ПрАТ «НЕК Укренерго» та ДП «НАЕК ЕНЕРГОАТОМ».
•Відкликати Геруса А.М. з посади Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України