Авторські статті

Путін зможе відпустити політичних в’язнів, якщо Трамп про них згадає, – Муждабаєв

Єдина людина, до вагомою слова якого може прислухатися Володимир Путін у питанні звільнення Олега Сенцова є Дональд Трамп, але не тому, що американський президент такий розумний чи красивий, а тому що Путін в силу свого менталітету, складу розуму і характеру вважає своїм гідним співрозмовником тільки президента США. А так як це зараз його друг і соратник по багатьох справах, які руйнують наш повоєнний світоустрій, то нічого краще придумати неможливо і Путін нікого іншого своїм співрозмовником не вважає. Таку думку у своєму відеоблозі зазначив журналіст Айдер Муждабаєв.

На його думку, тільки з Трампом Путін серйозно готовий обговорити Сенцова і інших в’язнів. У цій самій зустрічі, яка відбудеться 16 липня в Гельсінкі нічого хорошого немає. Це буде історія, яку можна назвати «Хельсенскою змовою». Трамп уже публічно озвучив мету свого візиту до Фінляндії. Їде він з обіймами до Путіна, він буде розповідати, що, можливо, росіян ображали незаслужено і ті були змушені захоплювати чужі землі і бомбити килимовими бомбардуваннями чужі мирні міста.

Муждабаєв підкреслює, що це буде трагічна зустріч для європейських лідерів. Єдиний позитивний момент, який може бути від цієї зустрічі, стосується, знову-таки, політв’язнів Кремля, деякі з них можуть опинитися на волі. За однієї умови, якщо сам Трамп дійсно попросить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України