Новини

Муждабаєв: Найєму загрожують навіть через депутатів і прокурорів

Нардепу Мустафі Найєму, який був одним з ініціатором та ідейним натхненником реформування Нацполиции, погрожують, радять не виходити з дому, якщо він відмовиться забрати заяву, відмовитися від боротьби за свою честь і гідність. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі повідомляє український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв.

За його інформацією, в тому числі «тиснуть» на Найєма через інших депутатів, прокурорів поцупити. Блогер зазначає, що про суди, напевно, взагалі ні в кого ніяких ілюзій немає. Вони колишні, ніхто їх не реформував. Всі «приводні ремені» беззаконня, як з’ясовується, залишилися на місці. Про це все і раніше здогадувалися, але ось – конкретний, дикий, гранично відвертий приклад.

«Це означає, що у нас досі немає держави. Це означає, що кожна людина беззахисна, що ніякого страху перед державою, перед законом у злочинців немає», – написавши Муждабаєв. Він додає, що страху немає навіть у російських бандитів і їхніх покровителів в Україні. Ніяк інакше цей сигнал трактувати не можна. Журналіст зазначає, дивно, що все так спокійно, наче так і повинно бути.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.