Муждабаєв: Найєму загрожують навіть через депутатів і прокурорів

Нардепу Мустафі Найєму, який був одним з ініціатором та ідейним натхненником реформування Нацполиции, погрожують, радять не виходити з дому, якщо він відмовиться забрати заяву, відмовитися від боротьби за свою честь і гідність. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі повідомляє український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв.

За його інформацією, в тому числі «тиснуть» на Найєма через інших депутатів, прокурорів поцупити. Блогер зазначає, що про суди, напевно, взагалі ні в кого ніяких ілюзій немає. Вони колишні, ніхто їх не реформував. Всі «приводні ремені» беззаконня, як з’ясовується, залишилися на місці. Про це все і раніше здогадувалися, але ось – конкретний, дикий, гранично відвертий приклад.

«Це означає, що у нас досі немає держави. Це означає, що кожна людина беззахисна, що ніякого страху перед державою, перед законом у злочинців немає», – написавши Муждабаєв. Він додає, що страху немає навіть у російських бандитів і їхніх покровителів в Україні. Ніяк інакше цей сигнал трактувати не можна. Журналіст зазначає, дивно, що все так спокійно, наче так і повинно бути.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Одесі делегація прикордонної охорони Естонії ознайомилася з охороною державного кордону України на морі

Іноземні колеги прибули в Україну для подальшого налагодження співпраці з українськими охоронцями кордону та обміну ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh