Муждабаєв: Найєму загрожують навіть через депутатів і прокурорів

Нардепу Мустафі Найєму, який був одним з ініціатором та ідейним натхненником реформування Нацполиции, погрожують, радять не виходити з дому, якщо він відмовиться забрати заяву, відмовитися від боротьби за свою честь і гідність. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі повідомляє український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв.

За його інформацією, в тому числі «тиснуть» на Найєма через інших депутатів, прокурорів поцупити. Блогер зазначає, що про суди, напевно, взагалі ні в кого ніяких ілюзій немає. Вони колишні, ніхто їх не реформував. Всі «приводні ремені» беззаконня, як з’ясовується, залишилися на місці. Про це все і раніше здогадувалися, але ось – конкретний, дикий, гранично відвертий приклад.

«Це означає, що у нас досі немає держави. Це означає, що кожна людина беззахисна, що ніякого страху перед державою, перед законом у злочинців немає», – написавши Муждабаєв. Він додає, що страху немає навіть у російських бандитів і їхніх покровителів в Україні. Ніяк інакше цей сигнал трактувати не можна. Журналіст зазначає, дивно, що все так спокійно, наче так і повинно бути.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh