Новини

Михайло Гаврилюк просить відпустити своїх кривдників додому

Кто не знает, этого человека зовут Михаил Гаврилюк. Это его в феврале месяце на улице Грушевского схватили силовики. Жестоко избили, раздели догола на двадцатиградусном морозе, несколько часов (без одежды) продержали в автозаке, издевались и унижали…

А Человек вынес все это с ЧЕСТЬЮ и не озлобился! Сейчас проходит суд над его мучителями. Главным фигурантом выступает некий прапорщик. Грозит этому ….!!!…. 8 лет тюрьмы. Казалось бы, справедливая кара за подобное зверство. И что же делает Михаил Гаврилюк?! Он пишет заявление о том, что больше не имеет к подсудимому никаких претензий!

Что не хочет забирать у детей отца и фактически оставлять их на восемь лет сиротами. Что сам этот случай стал для прапорщика наказанием. Вот за что я люблю своих земляков! За умение быть выше всей этой грязи, вранья и оговоров. За умение выстоять в самых сложных ситуациях и не ожесточиться. Быть чистыми и честными Духом! Уважаю Вас, Михаил еще больше! Спасибо, что Вы есть! Поклон Вам земной за человечность.

Прямая речь: «Я до цього чоловіка ніяких претензій не маю, і щоб цього чоловіка відпустили на волю, і щоб він собі занімався своїми ділами, своїм воспітаніям своїх діточок. Нехай живе, зачем його дитину лишати зараз сиротою, зачем забирати зараз від дитини тата, нехай, я думаю, що це буде йому сильніший удар чим то, шо він би відсидів 8 років у тюрмі», – відповів активіст Євромайдану Михайло Гаврилюк.

http://vk.com/live_ukr

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

 1. ця людина – символ мужності, патріотизму яка увійде в історію. А ті, що у формі будь-якій нехай задумаються нащо вони її напялили, хай вчаться розсудливості і людяності.вони проявили себе – показали свої “морди” …
  їх карати не потрібно а зробити на морді ТАВРО – щоб усі бачили на вулицях, у магазинах де те падло буде ходити до кінця свого життя – і говорили ото пішло воно, яке знущалося над своїми побратимами бо воно було у формі..
  А дружинам раджу до дітей таких тварюк не підпускати.
  Михайло Гаврилюк – СИЛА, МУЖНІСТЬ, ЧЕСТЬ!!!
  СЛАВА ГЕРОЮ!!!

  1. Дійсно справжній Українець і Людина …
   а той кого він пробачив хто є він, людина???
   ні! Звір – ось він хто!
   Може йому сам Янукович такий наказ дав людину на морозі катувати і збиткуватись,чи керівництво???
   Також ні!
   Ця тварина просто проявила свою звірину суть.
   Замість того щоб захищати людей ці скоти, людей трюмили, товкли чи треба чи не треба, за бабло працювали і апогеєм став майдан який показав “ху є ху”.
   Його не закривати треба а депортувати в Росію тому, що не бажаю жити з цим гімном в одній країні.
   А в Рашці йому буде комфортно.

   1. Щодо депортації….. так отакі й так до Рашки вже виїхали і пачпорти вже отримали!
    Або в Криму, чи в самому Севастополі – продовжують свій “славний” шлях!
    А от ТАВРО – ЗГОДЕН – “Бекрут – Київ-Майдан 2013-2014”
    Й до трудової книжки такий самий запис!
    Ото вже кожен зрозуміє – хто це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.