Ми закликаємо ООН і ОБСЄ терміново ввести на територію Криму спостерігачів і миротворців

Ми закликає ООН і ОБСЄ терміново ввести на територію півострова Крим спостерігачів і миротворців, щоб не допустити гуманітарної катастрофи. Крім того, необхідно терміново скликати засідання РНБО для ухвалення конкретних рішень про виведення військових і їхніх сімей до місць тимчасової дислокації поза Кримом, – заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Дії російської сторони, яка блокує наших військових, яка штурмує українські об’єкти, яка вдалася до незаконної анексії української території є неприпустимими. Тому ми звертаємось до країн-гарантів безпеки України за Будапештським протоколом, до всього світового співтовариства із закликом відновити дію міжнародного права і примусити Росію до виведення військ”, – наголосив Кличко.

Лідер “УДАРу” переконаний, що ООН і ОБСЄ терміново повинні ввести на територію півострова Крим спостерігачів і миротворців. “Нагальною задачею спостерігачів і миротворців є створення гуманітарного коридору для виведення з Криму українських військових, їхніх сімей та всіх, хто змушений залишити півострів. Міжнародні спостерігачі і миротворці могли б використовувати для своєї діяльності українські військові об’єкти”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він також наголосив, що місія спостерігачів і миротворців також повинна не допустити етнічні чистки та порушення прав кримських татар, українців та інших народів на півострові і залишитися в Криму до повної демілітаризації його території.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh