Авторські статті

Ми народили націоналістичну Україну, і ніхто не здатен її в нас відняти. Ми не поступимося з нашого шляху, хоч хто і що казатиме нам

Дорога громадо, в жодному разі ми не маємо ні під кого пристосовуватися, ми не маємо гасити полум’я нашого націоналізму. Навпаки – із тим полум’ям, із нашими червоно-чорними знаменами тріюмфально і наступально крокувати своєю державою. На кожному майдані, де я побувала, є червоно-чорний прапор. Це свідчить, що ми за останні двадцять років кардинально змінити суспільну свідомість нашого краю.

Ми народили націоналістичну Україну, і ніхто не здатен її в нас відняти. Ми не поступимося з нашого шляху, хоч хто і що казатиме нам. Це 1 січня 2014 року під час свого виступу на вічі з нагоди 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери зазначила народний депутат України від ВО “Свобода”, відомий мовознавець Ірина Фаріон.

Народний депутат наголосила: “В Інтернеті гавкають, мовляв те, що ми організовуємо смолоскипний марш, може не сподобатися Европі. Але чи повинна я питати в сусіда, що йому до вподоби? Це мій дім, і я будую його за своїми правилами. Якщо дурні не знають, що таке смолоскипи, доповідаю їм. В часи середньовіччя в Европі таким чином викурювали чуму, а потім чума стала символом усілякого зла і нечисти. Тому наша молодь сьогодні буде іти своїми містами шляхетним смолоскипним ходом. “Браво” цим молодим людям за ідею”.

“Степан Бандера не приховував, що амбітний. Амбіцій в цьому світі є дві, – казав Степан Бандера. Одна – це задовольнити свій персональний інтерес, а інша – служити великій ідеї побудови соборної Української держави. Він до цього йшов. Але там, за кордоном, на нього було здійснено шість виявлених замахів, один із яких вдався. Трагедія в тому, що це було зроблено рукою нашого земляка. Не треба було чужинця – достатньо завербувати свого холуя, який убив знак нашої незалежности, нашої соборности.

Наша проблема не є на кордоні з Московією чи деінде – вона винятково тут, всередині держави. І це розумів Степан Бандера, воюючи не лише з польським окупантом, не лише з німецьким окупантом, не лише з совєцьким окупантом, а воюючи з місцевими хрунями. Власне, так, як нам зараз треба воювати. Чому цей чоловік так поляризує українське суспільство? Та тому, що малі не здатні оцінити великих. Бо люди з такою силою духу і ідеєю народжуються не раз на сто років, а раз на тисячоліття. Вони ніколи не зважають, що про них скажуть инші, – вони одержимі своєю високою ідеєю”, – сказала Ірина Фаріон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України