ЄС|NATO

Можливі наслідки втечі Путіна

Путін достроково покинув самміт G-20 в Австралії.

Зараз по соцмережах прокотилась хвиля саркастичного підсміювання. Признаюсь, перша реакція і в мене була схожою.

Але давайте проаналізуємо можливі наслідки. 

Путін – хворий самолюб. Оскільки світові лідери публічно принизили його, від Путіна слід очікувати чого завгодно.

Безперечно кремлівський карлик буде діяти. Питання в тому як саме він буде діяти, і чи буде мстити? Розглянемо кілька варіантів його ймовірних дій:

 

1. Путін дає наказ регулярним військам брати Маріуполь і рубати сухопутну дорогу до Криму. В даному випадку його самолюбство частково буде задоволено, він і далі буде відчувати себе господарем ситуації. Однак це не злвсім помста світові. Чому? Бо Путін і сам знає, що так чи інакше, але Україна для світу не є пріоритетом. Тому питання залишиться відкритим. Крім цього, він наражається на ще більші санкції.

 

2. Щоб зачіпити світ – потрібно нанести несподіваний удар. Останніми днями ми чуємо тривожні звістки з Придністров’я.

 

По-перше там готується референдум про приєднання до Росії. По-друге кількість регулярних військ там достатня, щоб як слід налякати Європу. Також під загрозою опиняються Балтійські країни. При таких розкладах в Європи з’являється нова проблема, тому ситуація в Україні може стати ще критичнішою.

 

В цьому випадку вже не відомо, чи будуть розширені санкції, адже риторика деяких єврокраїн полягає в тому, що начебто санкції не допомагають, а лише погіршують ситуацію. Ймовірно будуть домовлятись. Україна може стати розмінною монетою.

 

Обидва варіанти погані для України. Однак маю невеличку надію, що світові лідери поводяться так агресивно тому, що остаточно вирішили надати Україні зброю, щоб зупинити Путіна власне в Україні, відчуваючи ще більшу загрозу.

 

Час покаже. А нам потрібно й далі надіятись лише на самих себе. Без швидких реформ в Україні, нам нічого не світить.

 

Тому будемо вмотивовувати владу до швидких дій. Бо часу на розкачку в них немає.

Джерело: Олександр АРОНЕЦЬ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Путина должны убрать сами русские офицеры, пока он ещё не убрал тысячи а может и миллионы жизней и не имеет значения чьих жизней. Этот сбесившийся карлик может принести очень много горя миру и в первую очередь русским людям.

  2. Може Ви i правi, але трохи не так, на мою думку, бо й так невiдомо якi думки блукають в запаленому мозку i що може втнути ця особа…А вмакнути в те що сам собi створив!!! По “Сеньке и шапка”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.