Авторські статті

Москва заявила Кишиневу про неприпустимість відмови у в’їзді російським миротворцям

У МЗС РФ заявили тимчасово довіреному в справах Республіки Молдова в Москві Едуарду Мельнику про неприпустимість відмови у в’їзді російським миротворцям, службовцям в Придністров’я.

У дипвідомстві відзначили, що в ході бесіди російською стороною “було поставлено питання про неприпустимість продовження молдавською владою практики, коли без будь-яких пояснень представникам різних категорій громадян РФ відмовляється у в’їзді в Республіку Молдова”. “Констатовано, що подібні невмотивовані дії молдовської сторони йдуть врозріз з чинними двосторонніми домовленостями про взаємні поїздки громадян”, – йдеться в коментарі міністерства.
“Було твердо заявлено, що особливу занепокоєність викликають факти відмови у в’їзді в Республіку Молдова військовослужбовцям російського контингенту Спільних миротворчих сил у Придністровському регіоні, що серйозно ускладнює виконання ними відповідальної місії із забезпечення миру і спокою в Придністров”ї”, – звернули увагу в МЗС РФ.
Подібна невмотивована практика “не відповідає рівню відносин між двома країнами і декларованим офіційними особами Республіки Молдова запевненням про прагнення до конструктивної співпраці з РФ”.

ТАСС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України