Авторські статті

Москва заявила Кишиневу про неприпустимість відмови у в’їзді російським миротворцям

У МЗС РФ заявили тимчасово довіреному в справах Республіки Молдова в Москві Едуарду Мельнику про неприпустимість відмови у в’їзді російським миротворцям, службовцям в Придністров’я.

У дипвідомстві відзначили, що в ході бесіди російською стороною “було поставлено питання про неприпустимість продовження молдавською владою практики, коли без будь-яких пояснень представникам різних категорій громадян РФ відмовляється у в’їзді в Республіку Молдова”. “Констатовано, що подібні невмотивовані дії молдовської сторони йдуть врозріз з чинними двосторонніми домовленостями про взаємні поїздки громадян”, – йдеться в коментарі міністерства.
“Було твердо заявлено, що особливу занепокоєність викликають факти відмови у в’їзді в Республіку Молдова військовослужбовцям російського контингенту Спільних миротворчих сил у Придністровському регіоні, що серйозно ускладнює виконання ними відповідальної місії із забезпечення миру і спокою в Придністров”ї”, – звернули увагу в МЗС РФ.
Подібна невмотивована практика “не відповідає рівню відносин між двома країнами і декларованим офіційними особами Республіки Молдова запевненням про прагнення до конструктивної співпраці з РФ”.

ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh