Війна рф проти України

Морські спецпризначенці опановують американську техніку. Фото

Особовий склад 73-го морського центру сил спеціальних операцій опановує новітні зразки техніки, які отримані від Сполучених Штатів Америки.

Військовослужбовці ССО наразі проходять стажування з метою допуску до самостійної експлуатації даної техніки на різній місцевості та в різних умовах, в нічний та денний час доби.

Водії морського центру для нічного водіння в абсолютній темряві, використовують сучасні прилади нічного бачення.

Морські спецпризначенці освоюють нову американську техніку (фото)

У березні цього року, зі США до України судно, що привезло 350 тонн військового спорядження, у тому чилі 35 позашляховиків HMMWV.

Як і попередня передача, що відбувалась у січні 2021 року, США передають техніку в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

Попередня партія складалась з броньованих позашляховиків нового виробництва.

З початком міжнародної підтримки кількість переданих від США HMMWV перевалило за сотні одиниць. Окрім базових автомобілів Збройні Сили України отримали також броньовані модифікації та санітарні.

Морські спецпризначенці освоюють нову американську техніку (фото)

Про точну кількість всіх автомобілів у ЗСУ зараз не відомо, але у свій час називалось число у 230 переданих машин, згодом також стало відомо про отримання 40 медичних «Hummer».

США продовжують надавати матеріальну і технічну допомогу Міністерству оборони України.

Морські спецпризначенці освоюють нову американську техніку (фото)

“Сполучені Штати продовжують непохитну підтримку Збройних Cил України, шляхом надання допомоги на суму 7,85 млн дол. для вдосконалення управління і зв’язку, а також запасних частин та агрегатів до автомобілів, медичного обладнання, й тактичного спорядження в рамках безпекової допомоги на загальну суму понад 2 млрд дол., наданої з 2014 року”, – йдеться у повідомленні Посольства США в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України