Новини з Австрії

Австрія знімає обмеження на в’їзд для двох сусідніх країн

Сусідні країни Італія та Словаччина більше не входять в список зон високого ризику після останньої зміни правил в’їзду Covid-19

З понеділка в’їзд в Австрію з Італії та Словаччини знову стане набагато простішим. Однак на цьому карантинні зобов’язання не закінчуються. Пільги для пасажирів приміських поїздів також наявні – тепер їм потрібно здавати негативний тест на коронавірус тільки кожні сім днів.

З іншого боку дві країни, Хорватія і Нідерланди, додані в список регіонів з високою захворюваністю з 3 травня

Болгарія, Естонія, Франція, Польща, Швеція, Словенія, Чеська Республіка, Угорщина і Кіпр також включені в цей список. Для пасажирів це означає, що ви можете в’їхати в країну тільки з негативним тестом на коронавірус, якому не більше 72 годин.

Існують також більш більш жорсткі правила в’їзду з Індії. З понеділка при в’їзді з цієї країни будуть визнаватися тільки негативні результати ПЛР. З четверга діє заборона на посадку літаків з Індії.

Карантин при в’їзді в Австрію, можливо, скасується 19 травня для більшості країн ЄС

Поки Фінляндія – перша країна ЄС, з якої можна в’їхати, що не поміщаючись в карантин на десять днів. Також в список країн з низькою захворюваністю SARS-CoV2 входять Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Сінгапур, Південна Корея і Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України