Австрія знімає обмеження на в’їзд для двох сусідніх країн

Сусідні країни Італія та Словаччина більше не входять в список зон високого ризику після останньої зміни правил в’їзду Covid-19

З понеділка в’їзд в Австрію з Італії та Словаччини знову стане набагато простішим. Однак на цьому карантинні зобов’язання не закінчуються. Пільги для пасажирів приміських поїздів також наявні – тепер їм потрібно здавати негативний тест на коронавірус тільки кожні сім днів.

З іншого боку дві країни, Хорватія і Нідерланди, додані в список регіонів з високою захворюваністю з 3 травня

Болгарія, Естонія, Франція, Польща, Швеція, Словенія, Чеська Республіка, Угорщина і Кіпр також включені в цей список. Для пасажирів це означає, що ви можете в’їхати в країну тільки з негативним тестом на коронавірус, якому не більше 72 годин.

Існують також більш більш жорсткі правила в’їзду з Індії. З понеділка при в’їзді з цієї країни будуть визнаватися тільки негативні результати ПЛР. З четверга діє заборона на посадку літаків з Індії.

Карантин при в’їзді в Австрію, можливо, скасується 19 травня для більшості країн ЄС

Поки Фінляндія – перша країна ЄС, з якої можна в’їхати, що не поміщаючись в карантин на десять днів. Також в список країн з низькою захворюваністю SARS-CoV2 входять Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Сінгапур, Південна Корея і Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh