Війна рф проти України

Морські піхотинці вшанували пам’яті полеглих Героїв під Крутами

Сьогодні, 29 січня, в Україні відзначають 102-у річницю бою під Крутами. У цей день, у 1918 році відбувся бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків “Вільного козацтва”. Загалом, у бою під Крутами нараховують близько чотирьох сотень оборонців української державності, які загинули, захищаючи підступи до Києва.

Військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України прийшли вшанувати пам’ять українських юнаків, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими військами, до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Подвиг юних українських курсантів та студентів зараз порівнюють з подвигом героїв Небесної Сотні, які вийшли на Майдан Незалежності і виборювали людську гідність та свободу.

Військовослужбовці, представники обласної і місцевої влади, а також небайдужі жителі міста Миколаєва спільно поклали квіти до пам’ятного меморіалу.

“Незважаючи на те, що бій під Крутами завершився військовою поразкою, для Української Народної Республіки, він на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. Подвиг Героїв Крут навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни”, – наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко

“Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну”, – додала керівник органу управління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України