Новини

Морози та снігопади: стало відомо, коли в Україну прийде справжня зима

На тлі комфортного, майже річного жовтня з безліччю теплих сонячних днів, останній осінній місяць буде досить примхливим

Сонце, дощ і сніг будуть змінювати один одного майже весь місяць. Температура повітря буде нижче 10 градусів за Цельсієм, а в самому кінці місяця обіцяють, що вдарять зимові морози.

За попередніми прогнозами метеорологів, перші листопадові дні будуть сонячними, а не хмарними. Але з 5 по 10 жовтня прогнозуються дощі та опади у вигляді мокрого снігу. Перші прояви зими, тобто снігопади можуть з’єднання явитися після 20-го листопада.

У листопаді нас очікують заморозки вночі, вранці, і локально днем. Сонячних днів буде трохи менше, ніж у вересні або жовтні. Прогнозують поривчастий вітер.

Згідно з довгостроковими прогнозами, температура в першій половині листопада очікується в середньому між +5…+9 градусів Цельсія. Зниження до +1…+6ºС можна очікувати в другій половині місяця.

Перший тиждень листопаду буде самої приємної, а на другий і третій тижню температура знизитися. Останні дні місяця будуть по-справжньому зимовими, вночі та вранці температура не перевищуватиме близько -3…-2°С.

Європейські кліматологи вважають, що температура повітря в листопаді цього року буде вище багаторічної норми. Звичайно, це не означає, що цілий місяць буде дуже теплим. Прохолодні періоди з морозами і снігопадом також вірогідні.

Кількість опадів буде більше, ніж в літні місяці, але менше, ніж у листопаді за останні кілька років. Рясні опади прогнозуються в горах. Область відносно низького атмосферного тиску з Середземного моря принесе велику кількість хмар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України