Молодий коханець краще млявого чоловіка. Факт…

38 років (як і мені), в спортзалі живе для неї в позі постояти між приготуванням борщу і сирників — святе діло. Скільки ниток прошило її мордочку до тридцяти восьми років, щоб перемогти птоз і гравітацію – історія замовчує. Підозрюю – багато. В грудях – імпланти, попа накачана до такого стану, що поклади між половинками горіхові, можна навіть волоський – розколе.

У пані є чоловік. Повна протилежність – є пузо. Є лисина, і коли він влітку відкривається, тикати в нього пальцем не рекомендується – на вигляд як желе. У нього навіть є розтяжки з розхлопом – під колінами. Про даааа, після стількох років в ЖЖ, дізнавшись, що розтяжки з розхлопом – саме тошнотворне, що можна побачити на тілі людини, я почала їх помічати.

І що скажу, мужики – розтяжки з розхлопом у вас якщо не в кожного третього, то у кожного четвертого є. Не можу зрозуміти, як ви умудряєтеся носити влітку шорти, лякаючи всіх оточуючих.

А ще на пляжах останні роки почали з’являтися чоловічі дупи з ЦЕЛЮЛІТОМ.

Так, так. Очі вас не обманюють – пухкі чоловічі дупи з целюлітом.

І не треба говорити про те, що целюліт – жіноча напасть. Ожиріння за бабським типом зараз, знову таки, якщо не в кожного третього, то у кожного четвертого.

Але повернемося до драми і дами.

Так ось, вона плаче – чоловіка не хоче, а йому секс потрібен!

Раніше теж не хотіла, але у нього було багато бабла.

Зараз бабла в два рази менше, жиру – більше, а сексу йому все ще подавай.

А вона хоче хлопчика офіціанта, який приносить коктейлі. У нього попа – теж як горіх. І взагалі він на вигляд орач-трахарь широкого профілю. Так що, згадуючи її мужика, я її розумію.

Ось така біда.

Тому у мене питання – джентльмени, любі мої. Багато чую, що на товстих разожратих баб у вас не стоїть, і після 27 на смітник. А з чого ви взяли, що на товстих разожратих мужиків у нас стає? Хто вам таку дурницю сказав?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh