Техно

Модульні картини своїми руками

Таке нововведення, як модульні картини, набуло величезної популярності в якості одного з методів прикраси інтер’єру. Вироби такого типу можуть складатися з декількох частин. 567

Наприклад, компанія Арт-холст запропонує вам модульні картини на полотні по доступній ціні. Спеціалісти компанії підійдуть до вашого замовлення індивідуально. Ви зможете втілити свої фантазії в реальність.

Само собою, сьогодні модульну картину можна без зусиль знайти в багатьох магазинах, але набагато цікавіше і приємніше створити таке диво самостійно. Модульні картини своїми руками порадують вас і вашу родину, таке творіння безсумнівно здивує друзів і гостей будинку. Спробуємо розібратися, що необхідно для створення виробу такого типу.

Матеріали для створення модульних картин своїми руками

Для виготовлення модульної картини вам знадобляться: Тканина з цікавим візерунком (візерунок бажано підбирати таким чином, щоб він грамотно поєднувався зі стилем приміщення, яке буде прикрашати ваш предмет мистецтва). В якості візерунка може бути вибраний як сюжет, так і однаковий орнамент. Якщо ви зупинилися на сюжеті, то пам’ятайте, що з полотна спершу необхідно буде зняти мірки, щоб розділені елементи узгоджувалися воєдино на різних частинах картини.

Зробити модульну картину своїми руками зовсім не важко.

Розкладемо весь процес на етапи.

Готова основа для модульної картини

Цю частину картини можна купити в спеціалізованому магазині в потрібній кількості. Виріб продається з тканиною, заздалегідь натягнутої на основу. Вивчивши інформацію про те, як намалювати модульне зображення самостійно, ви зможете використовувати вже готову основу. Якщо ж ви хочете виконати все з нуля, то доведеться зняти з підрамників придбані тканини, і скористатися сподобалася печаткою або тканиною.

Самостійне виготовлення основи

Основу під модульну картину можна зробити і самому. Спосіб перший – зробити підрамники з дерев’яних рейок. Достатньо взяти попарно рейки однакової довжини, запиляти їх торці і з’єднати, скориставшись меблевим степлером або клеєм. З виворітного боку в кожному кутку бажано закріпити трикутні шматочки фанер, це додасть міцності рамі майбутнього виробу. Щоб зміцнити основу ще більше, на підрамник натягують тканину (закріплювати її потрібно також за допомогою меблевого степлера).

Спосіб другий – взяти цільну основу (пінопласт або ДВП). У даному випадку важливо обробити краї. Такий варіант вважається найбільш елементарним, якщо ви вирішили створити модульну картину своїми руками. На підготовку основи піде найменше часу. Більше того, вам не доведеться возитися з різними інструментами, тому такий метод вважається найбільш підходящим для жінок.

Як кріпити полотно?

Виріжте і закріпіть полотно на підрамниках. Важливо правильно заміряти ширину і довжину полотна (беріть із запасом, щоб закріпити зображення із зворотного боку за допомогою меблевих скоб).

Полотно необхідно розподілити рівномірно, щоб уникнути складок і скомківаній бажано максимально натягнути виріб.

Особливої акуратності й уваги вимагають кути. Спершу кріплять довгі сторони, розташовані протилежно один до одного, потім короткі.

Прикрашаємо інтер’єр

В кінцевому підсумку ви отримаєте чудові декоративний елемент для будь-якого приміщення. Коли все готово, можна трохи пофантазувати з розміщенням деталей. Створення модульних картин своїми руками може навіть стати прибутковою справою, головне, досягти певного рівня майстерності.

Якщо вам цікаво, як намалювати таку картину, то тут все гранично просто. Зробити модульну картину своїми руками здатен кожен, хто хоча б пару раз був присутній на шкільних уроках малювання. Не обов’язково малювати шедеври сучасного мистецтва або перемальовувати роботи класиків досить знайти зображення красивих квітів чи візерунків і спробувати їх перемалювати, розподіливши на модульні секції картини.
Не забувайте, що розташування деталей може залежати від того, як ви намалюєте картини. Приміром, окремі частини можуть розміщуватися не горизонтально, а вертикально чи по діагоналі, або ж середня частина буде трохи нижче інших. Розташування картини зумовлено ??поєднанням того чи іншого візерунка. Закріплення вже віддрукованих малюнків стане ще більш простим варіантом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.