ЄС|NATO

Італія обмежила видачу віз росіянам

Посольство Італії в росії повідомило, що тепер подати заявку на візу зможуть лише ті росіяни, які вже сплатили консульський збір або звільнені від його сплати.

Про це повідомляє Фейсбук Посольства Італії в москві.

У Посольстві заявили, що штатна робота «була тимчасово перервана у зв’язку з нестачею персоналу, яка виникла унаслідок вимушеного повернення до Італії генерального консула і ряду співробітників представництва після висилки італійського дипломатичного персоналу» з рф. Друга причина – серйозні обмеження, накладені Центробанком рф на транзакції, пов’язані з консульським збором.

Видання The Bell раніше пояснило суть цих обмежень

Центробанк рф наклав їх на банк «Інтеза», який приймав оплату консульського збору. Джерело видання назвало дії ЦБ «дзеркальними заходами» після обмежень проти російського консульства в Італії. Про неможливість приймати візові заяви через проблеми з проведенням оплат банком «Інтеза» напередодні також заявили італійські візові центри в росії.

Раніше Італія з 1 березня 2022 року відновила прийом документів на туристичні візи після послаблення обмежень, пов’язаних з пандемією коронавірусу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України