Політика

Мобілізаційний вік можуть знизити, – нардеп Лозинський

“Занадто пізно в Україні зменшили мобілізаційний вік до 25 років. Не виключено, що це була не остання зміна”, – заявив в інтерв’ю “Liga” народний депутат України від партії “Голос” Роман Лозинський.

“Ми говоримо про третій рік повномасштабної війни. Ми говоримо про те, що тих, хто загинув, хто отримав поранення, хтось має замінити. Тим, хто понад два роки виконують завдання на лінії фронту, треба дати можливість відпочити. Чи може в суспільства мати підтримку теза про те, що треба зменшувати призовний вік? Я думаю, що це питання риторичне. І якщо запитати, чи сказав би хтось, що хотів би це зробити… Ніхто б не сказав “так, давайте”, – сказав Лозинський.

Він додав, що якщо говорити про умови, в яких Україна змушена продовжувати боротьбу проти російської агресії, то зменшення призовного віку не варто виключати.

“Якщо ми говоримо про те, що ми продовжуємо боротьбу за власне існування… Так, нам потрібне рішення про зменшення віку для участі в бойових діях. І те, що зараз зменшили вік з 27 до 25 років, на превеликий жаль, ми маємо дивитися реально. І за умови, що залишатиметься така лінія фронту, що триватиме війна, не виключено, що це – не остання зміна щодо віку для мобілізації”, – додав нардеп Лозинський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України