Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги «Приватбанку» та «Ощадбанку» до переддефолтного

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті українського «Приватбанку», що належить олігархові Ігорю Коломойському, і державного «Ощадбанку» до переддефолтного “C” з рівнів «CCC» і «CC» відповідно, говориться в повідомленні агентства – повідомляє Хвиля з посиланням на РИА Новости.
Обидва банки входять до трійки найбільших в Україні.

«Пониження довгострокових рейтингів відображає думку Fitch, що дефолт двох банків за єврооблігаціями в даний час є майже неминучим», – йдеться в повідомленні.

У той же час агентство визнає, що банки продовжують обслуговувати інші свої зобов’язання, включаючи клієнтські депозити.

Нагадаємо, раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозувало падіння економіки України за підсумками 2015 на рівні 9%, що відповідає прогнозам Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Раніше Світовий банк (СБ) погіршив прогноз падіння економіки України на 5,2 процентного пункту – до 7,5% в 2015 році, а також знизив прогноз зростання економіки на наступні два роки – на 1,5 процентного пункту в 2016 році – до 2 % і на 0,8 процентного пункту в 2017 році – до 3%.

Держстат України повідомив, що ВВП України в першому кварталі 2015 впав в річному вираженні на 17,6%.

За оцінками Національного банку, зниження реального ВВП України в січні-березні оцінюється в 15% в річному вимірі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh