Авторські статті

Інспекційна група Місії ООН у Ліберії перевірила життєдіяльність 56 окремого вертолітного загону ЗСУ. Фото

На справність оглянули автомобільний та спеціальний транспорт, засоби зв’язку, медичне та побутове обладнання, озброєння та місця проживання. Основна увага приділялася майну, яке ввезено до Ліберії з України. Згідно з Меморандумом про взаєморозуміння, наша держава отримує компенсацію за його використання в інтересах ООН. До того ж, від цього обладнання напряму залежить життєдіяльність українського миротворчого підрозділу.

Як повідомив заступник командира 56 окремого вертолітного загону Збройних Сил Украни з тилу полковник Ігор Туревич, такі комплексні перевірки проходять двічі на рік.

Представники інспекційної групи оглянули техніку та майно українського контингенту як у базовому таборі, так і на аеродромі «Робертс». Напередодні комісія також перевірила авіаційну групу, яка базується на аеродромі «Грінвілл». Жодних порушень чи несправностей виявлено не було.

— Попри те, що минув лише місяць, як колектив українського миротворчого контингенту нової ротації приступив до виконання завдань у Ліберії, до перевірки вони підготувалися дуже добре, всю техніку та обладнання підтримують у справному стані, — підсумував керівник інспекційної групи Ян Холашек з Чехії.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України