Авторські статтіТехно

Mitsubishi представив в Женеві концепт eX Concept

Японський концерн Mitsubishi показав в рамках Женевського автосалону новий концептуальний автомобіль eX Concept. Така інформація з’явилася на офіційному сайті виробника.

Представництво японської машинобудівного концерну Mitsubishi повідомляє, що в рамках автомобільного шоу в місті Женеві показаний новий концепт-кар під назвою eX Concept. Новинка є електричним автомобілем з новим унікальним акумулятором оновленого покоління, завдяки якому запас ходу зріс до 400 кілометрів, сама новинка являє собою новий кросовер. Двигун авто працює безшумно, плавно розганяючись і не викидаючи в навколишнє середовище ніяких відходів, новинка є повнопривідною і оснащена двома електродвигунами.

Автомобіль отримав унікальну систему S-AWC для контролю руху на автомобільній трасі і допомагає керувати авто, розробники також впровадили систему напівавтономного управління в швидкісному режимі, в тому числі автономне паркування. Mitsubishi eX Concept має набагато меншу вагу в порівнянні з попередниками, завдяки чому збільшений запас ходу, електричні двігуни мають потужність 70 і 140 кіловат і розташовані на передній і задній осі.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України