Авторські статтіТехно

Bugatti показала в Женеві найпотужніше авто у світі

Компанія Bugatti представила на автошоу в Женеві найпотужніший у світі автомобіль під назвою Chiron. Новинка була показана увечері 29 лютого, повідомляється на офіційному сайті концерну.

Представництво машинобудівної корпорації Bugatti показало в рамках Женевського автосалону новинку Chiron, яка є самим потужним транспортним засобом в світі на сьогоднішній день. Виробник планує випустити новинку в кількості 500 екземплярів, вартість автомобіля складе 2,6 мільйона доларів США, придбати новинку можна виключно за попереднім замовленням, яке вже доступне на інтернет-сайті компанії.

Потужність силового агрегату автомобіля Bugatti Chiron склала 1,5 тисячі кінських сил, що набагато більше, ніж у попередньої моделі Veyron, від 0 до 100 км/год новинка здатна розігнатися за 2,5 секунди. До позначки в 300 кілометрів на годину автомобіль може розігнатися за 13,6 секунди, кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу значно менше, ніж у стандартного седана середніх розмірів, чого вдалося домогтися завдяки розробці і впровадженню в авто каталітичних нейтралізаторів, яких у шість разів більше, ніж у звичайному автомобілі.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України