Духовне

Митрполит Ігор: «Пречиста Марія до сьогодні дбає за кожну душу та допомагає усім»

На цьому наголосив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський під час своєї проповіді у празник Успіння Пресвятої Діви Марії. У цей день, 28 серпня 2016 року, Архиєпископ і Митрополит Ігор здійснив пастирський візит до парафіі Успіння Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Макимовича, 2б), де звершив Божественну Літургію і виголосив проповідь.

З проханням про архієрейське благословення і щирими привітаннями зустрічали Митрополита Ігоря парафіяльна спільнота із адміністратором о. Романом Стефанівом та запрошеними священиками.

«Пречиста Марія до сьогодні дбає за кожну душу та допомагає усім, хто звертається до неї у справі здобування вічного щастя! Молімося до Божої Матері щиро й щоденно за навернення та спасіння грішників! Просімо її, насамперед, про духовні дари для себе та ближніх. Благаймо про мир в Україні та в усьому світі» – підкреслив у своїй проповіді архиєрей.

По завершенні Божественної Літургії адміністратор храму подякував Митрополиту за молитву, підтримку та опіку. Відтак, відбулося водосвяття та архиєрейське благословення вірян освяченою водою. Митрополит Ігор, також, оглянув новозбудований храм у цьому ж мікрорайоні по вул. Демянська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України