Авторські статтіДуховне

У Кам’янці-Подільському освячено нову обитель сестер-редемптористок

13 грудня Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) здійснив Чин освячення приміщення нової обителі св. Андрея Первозванного сестер Чину Найсвятішого Ізбавителя у Кам’янці-Подільському. Архиєрей також освятив каплицю встановлену на другому поверсі будівлі.

Монастир містить житлові кімнати та розрахований на 7 сестер, відтепер тут буде будинок новіціату.

Митрополит очолив Божественну Святу Літургію, на якій були присутні генеральна настоятелька сестра Маргарет, яка прибула із Німеччини, провінційна настоятелька сестра Теодора, а також протоігумен редептористів о. Андрій Рак.

У пастирському слові Архиєпископ Василій говорив про покликання та місійну діяльність святого Апостола Андрія Первозванного: «Саме він привів Апостола Петра до Ісуса Христа. Я заохочую, щоб, власне, кожна із вас, цілковито віддала Богові своє життя, довірилася Йому. Таким чином, через ваше служіння, багато людей будуть приведені до Бога».

«Відкриваючи цей невеликий монастир, ми закладаємо ще одну станицю Христової віри, бо саме тут народжуватимуться святі покликання до богопосвяченого життя, саме завдяки вашому самовідреченню та подвижницькому життю, Божественна благодать сходитиме на наш народ. Монастирі – є громовідводами Божого гніву», – наголосив Архиєрей.

Керувала будівництвом сестра Оксана Пелех.

Джерело: tze.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України