Авторські статтіДуховне

Освячено меморіальний комплекс героям АТО та каплицю Покрови Пресвятої Богородиці

13 жовтня Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) освятив меморіальний комплекс героям АТО та каплицю Покрови Пресвятої Богородиці у містечку Городок на Хмельниччині. Також було освячено пам’ятний камінь та джерело, що витікає з-під каплиці.

Спорудила меморіальний комплекс місцева влада разом з небайдужими людьми при допомозі підприємців на знак пошани до загиблих воїнів.

У події освячення взяли участь також Архиєреї від УПЦ КП (Архиєпископ Хмельницький Антоній) та РКЦ (Ординарій Кам’янець-Подільський Леон (Дубравський)), а також велика кількість священиків, серед яких був представник від УПЦ МП.

Митрополит Василій у своїй промові наголосив на силі молитви та діл милосердя, котрих дуже потребують наші воїни на передовій. В особах присутніх воїнів Архиєрей подякував усім захисникам за їхню службу, а також висловив співчуття і подяку сім’ям загиблих воїнів.

Поминальну Панахиду за воїнами очолив священик МП, а семінаристи Тернопільської семінарії виконали декілька патріотичних пісень, якими зворушили усіх присутніх.

Цього дня Митрополит Василій благословив відкриття обласного фестивалю патріотичної пісні, який проходив у Городку. На сцені брати-семінаристи вдруге виконали декілька патріотичних пісень, за що отримали щирі і дружні оплески цілого залу глядачів.

Джерело: tze.org.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України