Новини з Австрії

Міська влада та поліція Відня шукають серед мігрантів бажаючих для роботи в органах правопорядку

Австрійське громадянство є обов'язковою умовою для проходження навчання в поліції, а ось країна народження заявника не має значення.

Тільки у Відні поліції щороку потрібно кілька сотень нових співробітників. На інформаційних заходах, організованих у рамках кампанії «Ти потрібен Відні!», охочі можуть дізнатися більше про навчання та роботу поліції.

Поліцейські розкажуть про практичний досвід та дадуть відповіді на запитання.

Заступник бургомістра та член міської ради з інтеграції Крістоф Відеркер: «Наша мета як міста – відображати різноманіття віденського суспільства у всіх сферах життя. Особливо в поліцейській та агентурній роботі важливо, щоб співробітники використовували різні реалії та мови. Це створює довіру до делікатного питання безпеки».

«Цим заходом ми хочемо мотивувати жителів Відня з міграційним минулим звертатися до поліції. Важливо, щоб різноманіття жителів Відня знайшло своє відображення і в поліції», — пояснює Штефан Альмер із Департаменту інтеграції та різноманіття, який ініціював серію заходів «Ти потрібен Відні!».

Австрійське громадянство є обов’язковою умовою для проходження навчання в поліції, а ось країна народження заявника не має значення.

У процесі відбору, що складається з трьох частин, перевіряється придатність для роботи в поліції. Першого дня проводиться перевірка психологічних здібностей. Вона включає різні завдання, такі як тест на орфографію і граматику, тести на когнітивні здібності та особистісні якості. Першого дня також проводиться клінічна психіатрична процедура. Тут виявляються риси особистості та схильність до ризикованої поведінки. На другий день під час спортивного тесту перевіряють фізичні можливості. Зрештою, на третій день проводиться медичний огляд у поліції та співбесіду.

Найближчі дати «Wien braucht dich»:

  • Четвер, 4 травня 2023 р., з 18:00 до 20:00.

16., Ottakringer Straße 200, JugendZone16

  • Середа, 14 червня 2023 р., з 18:00 до 20:00.

5., Schönbrunner Straße 54, офісна будівля Margareten

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України