Техно

Філософ назвав 5 причин безповоротної загибелі Землі

Наближення космічних тіл на планеті Земля спровокує миттєву смерть людей і спопелить сучасний світ без права на відновлення, написавши мешканець Санкт-Петербурга.

Вчені продовжують працювати над вивченням даних з питання появи Планети Х в космічному просторі. Гіпотези і теорії ретельно перевірять і проводять паралелі зі знанням астрономів, дослідників і уфологів. В Мережі також філософи взялися до обговорення можливої дати кінця світу. Житель Санкт-Петербурга назвавши 5 причин безповоротної загибелі Землі. Свої думки філософ опублікував в соціальній мережі «ВКонтакте».

«На всій планеті Земля епідемія і активізація всіх вірусів грипу інфекцій мікробів бактерій», – почав свою розповідь чоловік.

Примітно, що 20 фраз про майбутнє планети не змогли не згадати космічні явища. «Наближення Місяця до планети Земля, наближення планети Нібіру до планети Земля, з-за параду планет, через наближення комет до астероїдів планеті Земля, через активізацію Сонця», – написав філософ.

«Луна, Нибиру, Солнце»: Философ назвал 5 причин бесповоротной гибели ЗемлиТакий підхід до теоретичного переосмислення майбутнього планети заснований на тому, що Місяць, Нібіру, Сонце залишаються головними джерелами судного дня і кінця світу. Також загрожувати землянам можуть, за словами чоловіка, астероїди та інші планети.

На даний момент подібні ідеї європейських і американських дослідників підкреслюються експериментами в таємних наукових лабораторіях, але не публікуються у відкритому доступі. За словами вчених, цей підхід філософа повністю описує майбутнє планети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України