Філософ назвав 5 причин безповоротної загибелі Землі

Наближення космічних тіл на планеті Земля спровокує миттєву смерть людей і спопелить сучасний світ без права на відновлення, написавши мешканець Санкт-Петербурга.

Вчені продовжують працювати над вивченням даних з питання появи Планети Х в космічному просторі. Гіпотези і теорії ретельно перевірять і проводять паралелі зі знанням астрономів, дослідників і уфологів. В Мережі також філософи взялися до обговорення можливої дати кінця світу. Житель Санкт-Петербурга назвавши 5 причин безповоротної загибелі Землі. Свої думки філософ опублікував в соціальній мережі «ВКонтакте».

«На всій планеті Земля епідемія і активізація всіх вірусів грипу інфекцій мікробів бактерій», – почав свою розповідь чоловік.

Примітно, що 20 фраз про майбутнє планети не змогли не згадати космічні явища. «Наближення Місяця до планети Земля, наближення планети Нібіру до планети Земля, з-за параду планет, через наближення комет до астероїдів планеті Земля, через активізацію Сонця», – написав філософ.

Такий підхід до теоретичного переосмислення майбутнього планети заснований на тому, що Місяць, Нібіру, Сонце залишаються головними джерелами судного дня і кінця світу. Також загрожувати землянам можуть, за словами чоловіка, астероїди та інші планети.

На даний момент подібні ідеї європейських і американських дослідників підкреслюються експериментами в таємних наукових лабораторіях, але не публікуються у відкритому доступі. За словами вчених, цей підхід філософа повністю описує майбутнє планети.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh