“Берегти мир, шанувати та любити один одного – це є наше з вами покликання” – Кир Михаїл (Колтун) на святкуванні дня військової частини 2144

01 серпня 2018 р. Б. військова частина № 2144 Львівського прикордонного загону, відзначала 75-ту річницю від дня свого заснування. Під час урочистостей, голова ЛОДА Олег Синютка та профільні керівники, відзначили прикордонників численними нагородами та грамотами.

У своєму пастирському слові, Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, підкреслюючи навчання катехизму УГКЦ “Христос наша Пасха”, сказав: “Це наука Церкви про те, як ми маємо берегти життя, як маємо берегти кордони, як маємо берегти мир, як маємо шанувати та любити один одного… Це є наше з вами покликання! Це окреслення того Божого дару землі, який ви, прикордонники, маєте запезпечити. Але як це зробити без молитви, без Бога, без благолсовення, як це зробити без любові?… Я сьогодні є тут, серед вас, для того, щоб свідчити Бога на нашій землі і Його післанництво, для того, щоб ми пробуджували в собі любов до землі, любов до людей, любов до Батьківщини, і це могли берегти.

СВІТЛИНИ

Бог кладе цю любов в серце кожного і по серцю Він дає. Нехай кожний стане експертом свого серця, його любові до ближнього, його любові до своєї професії, до свого покликання…

Бережімо мир Христовий в своєму серці і поширюймо його там де ми є. Просімо в Бога, щоб Він утвердив цей мир, відвернув ворогів і благословив нас на кращу долю”.

Святкування завершилось концертно-розважальною програмою.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh