Сьогодні ми познайомимо вас з кількома такими місцями:
Всесвітнє сховище насіння в Шпіцбергені — це місце ретельно охороняється ,в ньому зібрані зразки насіння основних сільськогосподарських культур на випадок екологічної катастрофи. Доступ до цього місця мають дуже небагато людей.
Пам’ятка давньоримської архітектури в Сирії є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До війни в Сирії відому пам’ятку відвідувало близько 150.000 туристів щороку. У 2015 році Пальміру захопили терористи, знищивши кілька безцінних монументів.
Мальовничі краєвиди Конго затьмарюються безперервними громадянськими конфліктами в цій країні, тому поки Республіка Конго входить в число незвичайних і небезпечних туристичних напрямків. (на фото: департамент Лікуала)
Блакитні озера в першому і єдиному національному парку Банді-Амір ваблять своєю красою, проте відвідування Афганістану краще поки що відкласти.
Чудові види саван Малі зачарують кожного, однак поїздка в цю африканську країну пов’язана з великим ризиком, оскільки існує висока небезпека викрадень і терактів.
“Дорога смерті” довжиною 61 кілометр, що пролягає на висоті 4,5 тисячі метрів, входить в список найнебезпечніших доріг світу. Ця мальовнича траса щороку забирає життя близько 300 осіб, але як і раніше приваблює відчайдушних екстремалів.
з Каракорумського шосе, що є найбільш високогірною в світі міжнародною трасою, відкривається приголомшливий вид з висоти 4693 метра. Дорога, що з’єднує Китай і Пакистан, входить в список найнебезпечніших в світі.
Північна Корея є однією з найбільш закритих країн світу. Іноземцям вдасться подорожувати по цій країні тільки під постійним наглядом гідів. (на фото: військовий на вершині вулкана Пектусан)
Покинуте село в Кавказьких горах, Дагестан, останні жителі якого померли в минулому році.
З поїздкою до Бейрута, столиці Лівану, поки теж краще почекати із-за загрози терактів.